Wpis z mikrobloga

@Narcyz_: Piłkarze z Championship są o dwa-trzy poziomy wyżej niż grajki z Ekstraklapy. To jest fakt. Legia by miała problemy grając w League Two.
  • Odpowiedz
@kshmir: powiedziałbym że dobrze co najmniej. Brał udział przy pierwszej bramce i ma kilka fajnych zagrań, chociaż na tle Liverpoolu wygląda po prostu "spoko".
  • Odpowiedz
W League Two czyli 4? Przesadzasz. Oglądałem trochę tej piłki i byliby w środku 3 angielskiej. Co i tak jest XD


@jaqqu7: @drapieszny_jak_lef: Dolna połowa Championship, mniej więcej. Tam są i drużyny bardzo mocne, i takie które szukają wzmocnień w Michale Heliku.
  • Odpowiedz
@rooger: Ale wiadomo, że drużyny z dolnej połowy wyglądają duuużo gorzej na tle bardzo mocnej większości championship. Jak miałem transmisję, to oglądałem nie dalej jak rok temu dużo League One czy w lidze czy w pucharach i tam się wie jak się kopie. Technikę mają dobrą, wybieganie też. Dość powiedzieć, że te drużyny potrafią grać w pucharach przeciw najsilniejszym drużynom w kraju.
  • Odpowiedz
@Narcyz_: Ja #!$%@? mając srodek pomocy klich-krycha-zielu i w rezerwie linettego i twardziela góralskiego my parkujemy autobus i sramy w gacie tymczasem Leo mając sobolewskiego radomskiego młodego pazdana i inne dudki nie miał respektu przed żadną drużyną i grał swoje.
  • Odpowiedz
Piłkarze z Championship są o dwa-trzy poziomy wyżej niż grajki z Ekstraklapy


@jaqqu7: Dziwnie piszesz liczbę 23, ale się z Tobą zgadzam kolego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@jaqqu7: Pierwsza cześć twojej wypowiedzi - ok. Druga - xD

Ja wiem ze Polska liga #!$%@? ale bądźmy poważni. Taka Legia jest na poziomie górnej części Championship a nie 4 ligi angielskiej.
  • Odpowiedz
@jaqqu7 udowodnił to chociaż Joel Valencia. Poszedł do Championship z Piasta Gliwice, dupa zaczęła boleć od siedzenia na ławie i cyk, wypożyczonko do Ekstraklasy ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz