Wpis z mikrobloga

@tHoePs: uważaj z tym kiedyś pare lat temu tak sie zatrułem nimi że myślałem że urodzę i fakt w parę godzin grypa mi przeszła ale brzuch tak bolał że ja #!$%@? i i tak nie poszedłem na egzamin
  • Odpowiedz
@tHoePs: @domino01: w tedy potrzebowałem wyzdrowieć do rana a grypa mnie trzymała strasznie. rano miałem egzamin który decydował czy będe powtarzał rok. zjadłem parę , no dobra prawie całe opakowanie i przeszło mi dosłownie w parę godzin ale ból brzucha jakiego nigdy nie zapomnę.

  • Odpowiedz
@tHoePs: Jaka pseudoefedryna? Nie możliwe że takie coś jest w składzie. Tylko ibuprofen i cukry żeby trzymało się w całości. Zwykły gripex to dwa ibupromy i pół puszki redbulla.

@domino01: Albo brałeś na pusty żołądek albo za mało popijałeś. Ja #!$%@?łem to odkręcane opakowanie w dwa dni jak mi ósemki rosły. Efekty uboczne to wory pod oczami.
  • Odpowiedz
@domino01: allertec jest oparty na cetyryzynie , innej substancji czynnej, w moim odczuciu słabszej. na mnie doskonale działają tabletki z loratadyną działającą przeciwhistaminowo. ładnie opanowuje u mnie katar sienny i ataki duszności (które czasem mi się przytafiają).

@MasterSoundBlaster: dobre na wszystko :P

@pasiaty: gripex to paracetamol, pseudoefedryna i dekstrometofan. cała apteka ;) ale ładnie działa.
  • Odpowiedz
@tHoePs: kilka lat temu sprawdzałem gripexa. O ile pomyliłem ibuprofen z paracetamolem, to pamiętam że była kofeina. A sprawdziłem dokładnie. No ale może coś się zmieniło?

Ja stosuję ibuprofen w dużych dawkach na ból, na inne stosuję aspirynę i to mi wystarczy.

I wiem że ketonal ssie.
  • Odpowiedz
@tHoePs: ketonal działał na mnie jak 1200-1600 mg ibuprofenu. To ocztwiście przy wyrastającej ósemce. Miałem jeszcze jakiegoś opioida oczy opiodia ale matka zabroniła i schowała. A najlepszym środkiem przeciwbólowym okazał się alkohol. Dwa bronksy i ból znikał na 3-4 godziny. I łatwo się zasypiało :)
  • Odpowiedz