Wpis z mikrobloga

  • 221
Tak jak obiecałem, wrzucam pod tagiem małe podsumowanie mojego startu w ultramaratonie kolarskim Bałtyk - Bieszczady Tour. Powstała też relacja, więc jeśli ktoś chce znać więcej szczegółów to zapraszam:

https://byczys.cc/baltyk-bieszczady-tour-2020/

Czas jakiego potrzebowałem na przejechanie 1018 km to 44 godziny 19 minut, co pozwoliło mi zająć 20 miejsce na 102 zawodników startujących w kategorii solo, oraz 36 miejsce w klasyfikacji generalnej spośród 383 zawodników którzy stanęli na starcie. To są liczby w odniesieniu do innych, dla mnie jednak najważniejsze jest to, że udało się zrealizować plan zejścia poniżej 48h ze sporą nawiązką.

Cieszy mnie fakt, że udało się cały ten dystans pokonać bez większych kryzysów energetycznych, bez kontuzji i bez pomocy żadnych środków przeciwbólowych czy specjalnych pobudzaczy. Dla mnie priorytetem jest walka ze słabościami jakie się napotyka przy tak długim dystansie, ból traktuję jako sprzymierzeńca, który ostrzega przed zrobieniem sobie krzywdy. Dodatkowo nadal uważam, że najlepszym środkiem na senność jest najkrótszy nawet sen! :)

Dzięki Mireczki za liczny odzew, świadomość że więcej osób obserwuje moją kropeczkę na mapie dodatkowo motywuje do jazdy :)

Już niebawem kolejne, trochę trudniejsze wyzwanie.

#byczysnarowerze #rower #szosa #polska
byczys - Tak jak obiecałem, wrzucam pod tagiem małe podsumowanie mojego startu w ultr...

źródło: comment_1599806479Uqf8ieUv1nqU2hBeKUUExf.jpg

Pobierz
  • 25
@byczys: na blogu masz dwa razy jedno zdanie powtórzone.

Po powrocie idziemy z Laurą na plażę a następnie spędzamy wieczór ze znajomymi. Fajnie się siedzi, ale trzeba uciekać do spania, by odespać kiepską noc spędzoną w podróży.


Fajny opis, ciekawie się czyta :) Gratulacje raz jeszcze wyniku!
@byczys: Jaki dokładnie model Cube'a posiadasz?
Miałeś jakieś kryzysy? Jak sobie z nimi radziłeś?
Wspomagałeś się jakąś kawą albo czymś innym z kofeiną? Te 3 minuty snu naprawdę Ci wystarczały?

Niezły z Ciebie kolarz :) Respekt za tę i wszystkie poprzednie wyprawy
@byczys: Gratulacje! Moje marzenie zaliczyć BBT. Mam nadzieję, że wkrótce się spełni. Jakich lampek używasz na trasie? Czy byłeś przygotowany jakoś na serwis rowera? Pisałeś, że komuś strzeliła szprycha a na takie coś chyba nie da się przygotować...
@byczys: Powiedź jak to wygląda od strony top 10, Ci ludzie walczą o każdą minute. Z tego co wiem jedziecie sobie samopas po publicznych drogach itp. Pewnie sporo skrzyżowań czerwonych świateł itp. Czy top 10 jedzie jak kurier rowerowy z paczką w w-wa, czy jednak jedzie zgodnie z przepisami? a tak wracając do Ciebie to ogromny szacun. Mój rekord w trybie dobrego tempa to 220 km na MTB, ale na 1000