Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@anussatanus: ja robiłem z tego przepisu i wyszło super.
@Sefir: tylko kupując dziś nie licz na wysyłkę dziś, bo mireczek na szczęście bierze pod uwagę czas jaki przesyłka spędzi w sortowni (ʘʘ)
U mnie leżały parę dni (chyba z 5) i były jak nowe.
  • Odpowiedz
@vomalio: no problemo, w sumie nawet chciałem w zamówieniu poprosić o wysyłkę w poniedziałek
ile +- słoików z 1kg wychodzi? pewnie dużo tego nie będzie ale trzeba kupić ;v
  • Odpowiedz
@Rembrant: polecam tego allegrowicza, dżalapinty, halapinty, jalapenio... te ostre papryczki przyszły raz dwa i to piękne. Mięsiste i palące, nawet z pudełka wydobyła się aromat. Papryczki zamarynowane z przepisu "stonera" i ukiszone w zalewie do kiszeniaków Taty. Pierwszy słoiczek poszedł w mniej niż tydzień, mniej niż tydzień od kupienia papryczek. Trzymam kciuki za plusa, aby coś wygrał, jak nie to pewnie zamówię znowu :)
ogaras - @Rembrant: polecam tego allegrowicza, dżalapinty, halapinty, jalapenio... te...

źródło: comment_1599814219eAhnb17Mr5i22ROTLKslF8.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sefir: mi wyszło 5 słoików średniej wielkości (200-400g), zależy jak cienko pokroisz myślę.

Ktoś wyżej pisał że drogo.
Słoik marynowanych papryczek w sklepie, 150g max kosztuje 7 zł.
  • Odpowiedz
@winne:

Szybki przepis:

Papryczki trzeba opróżnić(można rozciąć wzdłuż, lub obciąć na końcu), potem mieszamy ser(preferuję ser mozzarella) z ziołami(ja dodaję tylko oregano), nadziewamy papryczki, panierujemy w jajku, mące i bułce tartej, wrzucamy na głęboki olej aż nabiorą ładnego koloru i myk na
  • Odpowiedz
@Rembrant: ja robię nadzienie z serka Philadelphia, fety i przypraw. Nadziewane tym papryczki, które lądują w słoiku zalanym oliwą/olejem. Wstawiam to do lodówki i sztos przystawka z tego wychodzi.
  • Odpowiedz
  • 0
@onuceSzatana Wpychasz do środka całe dobro palcami ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Nadzienie musi być drobno posiekane/utarte, a otwór w papryce, niezależnie od tego, czy wycięty wzdłuż, czy zrobiony na końcu powinien być dość mały.
  • Odpowiedz