Wpis z mikrobloga

@FHA96: W takim wypadku jest to mega dziwne. Jedyne co miałem włączone to Bluetooth. Pomiar tętna wyłączony, NFC wyłączone jak i również Wi-Fi. Jasność ekranu ustawiona na 3 a tapeta jest customowa i bez żadnej animacji.
@FHA96: Jeden dzień też nie brzmi jakoś super. To nie telefon, że kładę go na ładowarkę indukcyjną i po tym do kieszeni. Zegarek jednak trzeba zdjąć i później założyć. Może bym się do tego przyzwyczaił, ale jednak wolę ładować swojego Amazfita raz na 5-6 dni.
@FHA96: @Worekorek: a jak wygląda przełączanie się pomiędzy trybami pracy, jest to jakoś mądrze zrobione? Najważniejsze co bym chciał mieć w zegarku to dobry czujnik tętna, powiadomienia z aplikacji, NFC, google home i AoD. W zasadzie przez większość czasu i tak zegarek pokazuje jedynie godzinę, powiadomienia i mierzy puls. Amazfit Pace przy takiej pracy trzyma 5-6 dni. Także nie ma sensu drenować baterii innymi funkcjami. Da się to w Oppo
Odłączony od ładowarki o 15. Zastanawia mnie dlaczego pokazują się połączenia głosowe skoro nie są przez niego wykonywane. Wyłączę tą funkcję w zegarku i zobaczę czy dalej będzie się to pokazywać w statystykach, ale wygląda na to że 24h nie wytrzymam. Mam wszystko oprócz wi-fi włączone.
Pobierz Worior - Odłączony od ładowarki o 15. Zastanawia mnie dlaczego pokazują się połączeni...
źródło: comment_1599839135d83usZlph7wizy8QmhgD7Z.jpg
@Worior: @FHA96: jak coś

4:00 sciągnięty z ładowarki
4:30 skończyłem się bawić na nim z watchfaces
10:30 wstałem i miałem około 95%
19:00 i mam 40%
ale to wciąż dopiero pierwsze dni tego zegarka więc jak znam życie będzie lepiej, a teraz ciągle jeszcze coś ustawiam konfiguruje itd

EDIT: i włączam/wyłączam z niego światła w mieszkaniu więc trochę pradu na to leci
@Andczej wyłączyłem wczoraj pomiar tętna, po niecałych 24h zostało 35% bateri a przychodzi mi bardzo dużą ilość powiadomień. Wygląda na to że czujnik tętna pobiera bardzo dużo energii