Wpis z mikrobloga

@Fighter_forGlory: no dla mnie to ta sprawa z prokuratorem jest na pół zamknięta - bo świadkowie "zaginęli" ( ͡º ͜ʖ͡º) Tak czy inaczej, jestem ciekaw co będzie w następnym sezonie, ale nie uważam, żeby jakoś bardzo dużo wątków zostało niedopowiedzianych. Szczerze mówiąc, dopiero jak skończyłem wczoraj oglądać, to się dowiedziałem, że ma być jeszcze jeden.
  • Odpowiedz
@geuze: Serial kozak, bo nie jest cukierkowy i pokazuje jak faktycznie potrafi to wyglądać. Brak ogólnie pojętego honoru zawodowego i ciągłe podejrzenia innych o zdradę. W zasadzie tak dokładnie to wyglada w rzeczywistości. Zazwyczaj najmądrzejszy zostaje bossem i dopóki on żyje to jakoś jest a jak mu się umrze, to debile zaczynaja się bić, zamiast współpracować. Jakie to ludzkie i przewidywalne. Czekam na 5 sezon bardzo.
  • Odpowiedz
To co zrobili z Ciro to jest mega beka. Uśmiercić taką postać to trzeba mieć narąbane w głowie.
Z takich podobnych seriali ponoć spoko jest też Dogs of Berlin, albo Top Boy. ZeroZeroZero...owszem, wojskową ekipę gangusów-prosów przyjemnie się ogląda, ale żaden z wątków mnie emocjonalnie nie wciągnął jak Gomorra. No może tej bohaterki trochę. Gangs of London ciekawsze.
  • Odpowiedz