Wpis z mikrobloga

1,5 roku na studiach w dużym mieście pozwoliło mi zaznać normickiego życia i dać nadzieję na lepsze jutro.

Niestety, wiele razy zostałem potraktowany przez loszki jak śmieć, a kontakty towarzyskie wypaliły się w większości na drugim roku. Jak przyszedł lockdown i nas zamknęli w domu to wiedziałem, że to już koniec. Właśnie mija pół roku odkąd wegetuję zamknięty w pokoju i czeka mnie conajmniej drugie pół roku. W całym moim województwie mam JEDNEGO kolegę. Jedyne czego mogę spróbować to zacisnąć zęby, iść do pracy i spróbować z wyprowadzką jeszcze raz za rok ale znając moje szczęście jak w końcu po latach starań dopnę swojego to meteoryt #!$%@? i #!$%@? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#przegryw #stulejacontent #tfwnogf #incel #p0lka #studbaza ##!$%@? #blackpill
  • 14
  • Odpowiedz
@Candy51: Radzę szukać pracy i to szybko. Mieszkając z rodzicami masz znacznie mniejsze szanse żeby kiedykolwiek wyjść z przegrywu, to po pierwsze, a po drugie jest to "mój dom, moje zasady". Mieszkając samemu stajesz się bardziej ogarnięty
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Candy51: To samo Mirku. Przez całe wakacje praktycznie nigdzie nie wyszedłem, a jak brałem wolny tydzień to się orientowałem, że od 5 dni nie wypowiedziałem ani jednego słowa. Cztery ściany i ja.
  • Odpowiedz