Wpis z mikrobloga

Nawet nie wyobrażacie sobie jak mi smutno gdy widzę facetów ze zdrowymi włosami ściętych na krótko ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Mi tego nie dali, jestem łysiejącym zakolakiem i nie mogę znieść że tacy faceci tak niszczą swój potencjał
Przecież dobrze wystylizowana fryzura to +2 punkty do atrakcyjności i pewności siebie
Mogliby mi oddać te włosy, zrobiłbym z nich pożytek ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#niebieskiepaski #wlosy #lysienie #zalesie #podrywajzwykopem
feels - Nawet nie wyobrażacie sobie jak mi smutno gdy widzę facetów ze zdrowymi włosa...

źródło: comment_1599651402M7dh35k8sTE6iwDhMtlNXN.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • 1
@feels jesteś zakolakiem bo nie dbasz o włosy. Wiadomo geny też dużo mają do powiedzenia, ale ja np. codziennie biorę jakieś tabletki, krople i korzystam z jakiegoś specjalnego szamponu i odczuwam bardzo dużą poprawę (kompletnie nie wiem co biorę, ale działa xd)
  • Odpowiedz
  • 0
@feels mi zaczęły się robić zakola od 18 roku życia, ale od razu się za to wziąłem i to hamuje jak tylko to możliwe. Lepiej zapobiegać wypadaniu włosów niż potem starać się je odzyskać. Tak czy siak współczuję Ci Mirku, ale pamiętaj łysa pała też ma swój urok, powodzonka!
  • Odpowiedz
Nawet nie wyobrażacie sobie jak mi smutno gdy widzę facetów ze zdrowymi włosami ściętych na krótko

Przecież fryzura typu buzz cut, gdy ma się zdrową, piękną linię włosów, to jest najlepsze co może być! W ten sposób można połączyć wygodę z dobrym wyglądem. Najgorzej to jak masz buzz cuta, ale linie krzywą jak góry stołowe :)
  • Odpowiedz
jesteś zakolakiem bo nie dbasz o włosy.


@Sear14: a niby w jaki sposób ma dbać? nie ma żadnego środka na porost włosów, poza finem który daje jakies rezultaty. jesli ktoś ma słabe włosy to na 99 % dopadnie go łysienie. nawet fin nie jest cudownym lekiem, bo nie na każdego działa. wiec skoncz z tymi gówno postami.
  • Odpowiedz