Wpis z mikrobloga

@rudyba Ale jak można komukolwiek coś narzucać. Masz mieć tulu takich ludzi tylu innych. Czemu robimy podział na mniejszości lub nie. Myślałem, że jesteśmy tymi samymi ludźmi. Walka z homofobią i rasizmem jest oczywistą oczywistością bo trzeba szanować wszystkich, ale to chyba przesada. Jeśli ktoś się nadaje do pracy przy filmie bo ma do tego predyspozycje to chyba nie jest istotne jakiej jest orientacji lub czy jest niepełnosprawny. Dojdzie do tego, że
@HAL10K nie trafiłeś po prostu denerwuje mnie takie narzucanie. Powoli zaczynam odczuwać, że jeśli nie należę do żadnej z tych grup to jestem gorszym człowiekiem, z każdej strony jest to delikatnie wmawiane. Jesteś dobry w jakiejś dziedzinie życia to to robisz i tyle. Jeśli ekipa filmowa będzie w 100 % wywodząca się z mniejszości i zrobią dobrą robotę to czemu nie. No ale skoro ma to być wyznacznik i ktoś kto jest
@DanielSz_92: Szczerze to przecież te ograniczenia nic takiego nie wnoszą. Przecież będzie można obsadzić np. latynosow w postaci kelnerów i już kryteria spełnione. To że ktoś będzie niepełnosprawny w jakiejś drugorzędnej scenie nie będzie chyba psuło filmu. Zresztą narzucanie pewnych reguł już jakiś czas istnieje jeśli chodzi o filmy (np. BAFTA).