Wpis z mikrobloga

@Medyc: Powiem ci tyle chłopie, działaj a nie siedź, bo jeśli nie jestes Klaudiuszem to lasce znudzisz się po 2 tygodniach. Jeśli czegoś nie zrobisz z tym faktem to będziesz żałował przez pół roku, a szkoda życia na Spain without S
@Medyc na przyszłość, pamiętaj żeby być pewny siebie i uśmiechnięty. Ja tak zrobiłem, podobała mi się pewna dziewczyna trochę się kojarzyliśmy z widzenia , więc poczekałem na koniec jej lekcji i kiedy sama schodziła po szkolnych schodach podbiłem i po prostu zapytałem: "Hej Martyna, może miałabyś ochotę wyjść gdzieś razem?".

Jak zagadać do dziewczyny na przerwie?


@Medyc: Stary, obecnie masz nieskończoną liczbę prób. Jest obowiązek maseczek na przerwach, więc podejdź i strzel losowe hasło, jak zobaczysz, że nie bardzo, to powiedz "co? Ja nic nie mówiłem". Próbujesz na kolejnej przerwie z innym wstępem ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
@Medyc najlepiej wyczaj kiedy macie tyle samo lekcji i zagadają jak będziecie wracać. Na przerwie przy znajomych zagadywać nie polecam jak nie jesteś wybitnie towarzyski.
@Medyc: To jeszcze mam dwie rady na przyszłość, czego nie robić:
1. Nie zagaduj do dziewczyny, kiedy jest razem z koleżankami, bo będą się śmiały i dziewczynie zrobi się głupio. Lepiej poczekać, aż się trochę oddali od stada.
2. Nie rób tego w takiej sytuacji, kiedy dziewczyna może pomyśleć, że sobie z niej żartujesz. :/ Jak byłam w liceum, to na terenie szkoły tylko raz zagadał do mnie "na podryw" jakiś