Wpis z mikrobloga

  • 21
Jak zagadać do dziewczyny na przerwie?
Kompletnie się nie znamy, ona prawdopodobnie 1 klasa technikum, ja 3.
Chociaż wyglądam jak 16-to latek, a już bliżej mi do 19 ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ma śliczne krótkie włosy.

Ale nie wiem jak się za to zabrać.
Ogólnie jestem mocno upośledzony jeżeli chodzi o poznawanie nowych osób.

#pomocy #pytanie #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 41
  • Odpowiedz
@Medyc: uśmiech na twarzy przede wszystkim i nie podchodź do niej jakby zależała od tego przyszłość całego świata, tylko na luzie. Skupiaj się na swojej ciekawości czy to ona spełni Twoje oczekiwania a nie na tym że Ty musisz spodobać się jej za wszelką cenę. Podejdź, najlepiej na luzie jakby od niechcenia, uśmiechnij się delikatnie, powiedz "cześć" i nawiąż najlepiej do czegoś prostego co u niej zauważysz (buty, okulary, dodatki), powiedz
  • Odpowiedz
@Medyc: zapytaj o jakiegoś nauczyciela Iksińskiego (czy go nie widziała akurat, bo masz sprawę do niego), powiedz że ma ładny uśmiech, życz miłego dnia i chyba to będzie wystarczająca dawka stresu dla Ciebie przy takim podejściu. Jeśli jednak podołasz, to kontynuuj wg zaleceń @olke
  • Odpowiedz
@ofca669: jak tak zrobi w stylu "coś #!$%@?ę i #!$%@?" to trochę słabo wyjdzie. Trzeba podjeść i się przynajmniej przedstawić podając rękę, to już będzie dużo i uczucie #wygryw dołoży cegiełkę na przyszłość. Ona na pewno to doceni i będzie jej miło.
  • Odpowiedz
@Medyc: a jakby Ci się grunt pod nogami palił że język Ci kołkiem stanie i masz uczucie że zaraz #!$%@?, to jest sposób - powiedz "nooo, powiem Ci że trochę to stresujące podchodzić do obcej dziewczyny i zabrakło mi języka w gębie, ale chodzimy do jednej szkoły i chciałem Cię po prostu poznać. Lubię poznawać nowych ludzi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)"

I odczarowana blokada - dajesz sobie
  • Odpowiedz