Wpis z mikrobloga

Witam. Kiedyś wysłałem do wyceny na podstawie zdjęć naprawę blacharsko lakiernicza i serwis wysłał mi jakąś mega zawyzonq wycenę która oczywiście olałem i naprawiłem sam u lakiernika za mniejsza kwotę. Jednak teraz gdy sprzedaje samochód okazuje się że trafiło to do raportu o moim aucie w internecie i stanowi dla mnie problem, bo zawyzona wycena świadczy o duzym dzwonie a była to szkoda parkingowa. Na jakiej podstawie serwis wysyła takie raporty? W dodatku na podstawie zdjęć
#auto #wycena #raport #samochod #mechanikasamochodowa
  • 8
No właśnie nie wiem, teraz ja jestem w dupie bo każdy kto zobaczy taki raport nie kupi takiego auta, mimo iż auto jest zadbane i zostało naprawione zgodnie ze sztuką
@PDCCH: Wycena i wizualizacja szkody (swoją drogą niezbyt oddająca szkode) znalazła się w portalach typu Autodna. Raport dokładny jest u mnie i zapewne w serwisie. Serwis to porpostu zakład lakierniczy, który sporządza takie wyceny na ubezpieczenie, zawyżając ceny. Serwis odpisał mi że do wyceny używa jakiegoś systemu autadex chyba i że ten system zbiera także informacje o wypadkowości auta, z tym że nie zostałem o tym poinformowany. Oczywiście napisałem by to
@PDCCH: z kieszeni, dlatego jestem zły bo nikt inny nie miał takich danych oprócz tego serwisu. Gdybym robił to na oc/ac to rozumiem że taka szkoda mogłaby gdzieś widnieć ale nie na podstawie jakiejś gównianej wyceny