Wpis z mikrobloga

Elo motomirasy
Jestem świeżo upieczonym posiadaczem Golfa 5 GTI i na start napotkałem na "problem". Na pozycji auto nie zapalają się światła. W nocy oczywiście wszystko działa prawidłowo. Domyślam się, że jest to po prostu kwestia ustawienia tego w komputerze ale nie mogę doszukać jak się do tego zabrać. Słyszałem też od znajomego, że niektórzy ustawiają, aby w dzień paliły się tylko światła długie na 30%. Czy ktoś z was to kiedyś robił? Jeśli tak to przez VCDS czy coś innego?
Pozdro
#motoryzacja #vag #volkswagen i trochę #cytrynigumiak
  • 14
@edisone: wszystko zakodujesz w vcds. Auta z DE jak nie masz DRL to potrafia nie palic swiatel bo tam nie ma wymogu. Kodujesz na mijania z przodu i git. Tdub skandynawski nie do kona bo na AUTO bedziesz mial swiecace pozycje z tylu i tablice w dzien, a nie o to w AUTO chodzi - w dzień mają się tylko lampy z przodu świecić
Słyszałem też od znajomego, że niektórzy ustawiają, aby w dzień paliły się tylko światła długie na 30%.


@edisone: u nas jest to nielegalne, ja takie auta normalnie zgłaszam na policję tak jak tych którzy parkują na skrzyżowaniach, ten sam typ człowieka.
@edisone: u nas jest to nielegalne, ja takie auta normalnie zgłaszam na policję tak jak tych którzy parkują na skrzyżowaniach, ten sam typ człowieka.


@aarahon: i jak to zgłaszasz? Halo policja właśnie minął mnie samochód z prawdopodobnie nieprawidłowo ustawionymi światłami? xd
@Millionth_Visitor: numer do pobliskiego komisariatu, witam, na ulicy tej i tej mijało mnie auto marki x model y o numerach rejestracyjnych WX ABC, kierowca jest najprawodpodobniej pijany bo jedzie środkiem drogi i oślepia innych światłami drogowymi.