Wpis z mikrobloga

W końcu kupiłem nowe buty do #bieganie - padło na #asics nimbus, chociaż jeszcze nie wypróbowałem w biegu. Planowałem poprzymierzać różne, ale skoro poprzednie asicsy mi dobrze leżały, to nie chciało mi się szukać innych, a te po przymiarce od razu chciały u mnie zostać. Buty co prawda ze starszej serii (20), ale nowe 22 kosztują odrobinę za dużo ;( Dodatkowo doszedł pas z butelkami, bo faktycznie na dłuższych wybieganiach brakowało nawodnienia.

Kolejna #sztafeta już w nowych butach :)
  • 3
ale nowe 22 kosztują odrobinę za dużo ;(


@ikov: ja trafiłem na promocję 22 (bo były w jakimś beznadziejnym kolorze), ale nadal były strasznie drogie. Przymierzyłem tylko z ciekawości, bo wiedziałem że takich drogich butów na pewno nie kupię.

Ale kiedy po założeniu okazało się, że to moja stopa służyła projektantowi za wzór ;) , kiedy poczułem się w nowym bucie tak, jakbym nosił go od kilku lat, to... nie było
@chuckd Ja przekonam się za dwie godziny :) Ale miałem dokładnie takie same odczucia w sklepie. Cumulusy leżały świetnie, ale potem założyłem nimbusy i było jeszcze lepiej.
@ikov: W cumulusach latałem poprzednio ( ͡° ͜ʖ ͡°) to były moje najlepsze buty w życiu (do czasu zakupu nimbusów oczywiście).

aż ci zazdroszczę, że przed tobą pierwszy raz ;)
daj znać jak było!