Wpis z mikrobloga

@POKEMON1: a poza narzekaniem siadles kiedys na spokojnie z kartka i zeszytem i rozpisales co w zyciu chcialbys zmienic, na co bys chcial zwrocic uwage, co chcialbys osiagnac w ciagu najblizszego roku dwoch ?
  • Odpowiedz
@RezyserKinaAkcji: oczywiście, problem pojawia się w najbardziej prostej sytuacji: znalezienie NORMALNEJ pracy, brak znajomych jest ciężki do rozwiązania nie mając praktycznie żadnych znajomości, które dodatkowo utrudnia miejsce zamieszkania i nadopiekuńczy rodzice, którzy zawsze muszą wszystko kontrolować oraz nad wszystkim mieć władzę.
  • Odpowiedz
@RezyserKinaAkcji: Znajomi z podwórka pouciekali z tego padłu łez, znajomi ze szkoły mieszkają dosyć daleko i nigdy za nimi nie przepadałem, już w czasach szkolnych moje #!$%@? sprawiło, że zawsze byłem z boku. Nigdy mnie nie kręciły dragi i alkohol, zawsze spokojny i ułożony - czyli #!$%@?, tego nauczyło mnie życie.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@POKEMON1: a wiesz co ja robie w takim stanie? Bo też takie mam
Idę na siłkę, #!$%@? 100lg na płaskiej, wracam do domu i czuję się jak młody bóg bo mózg jest zalany hormonami szczęšcia :D
  • Odpowiedz
@POKEMON1: Masz dopiero 20 lat? Też tak miałem. To przemija i wszystko się później normalizuje. Nic się nie dzieje od razu tak jakbyśmy chcieli. Oczekiwania > rzeczywistość. Wytrzymaj kilka lat i będzie powoli co raz lepiej
  • Odpowiedz