Wpis z mikrobloga

Cześć!
Potrzebuje jakiejś wkrętarki akumulatorowej. Dopiero zaczynam przygodę z majsterkowaniem więc pytam Was o radę. Wkrętarka będzie używana przy wykończeniu domu i pracach ogrodowych typu skręcanie mebli itd. W pierwszej chwili myślałem o Makicie/Boshu ale nie wiem, czy jest sens. Podobno te w marketach i na Polskę są gorszej jakości. Budżet to ~350zł.

Dodam jeszcze, że w przyszłości chciałbym kupić jakiś inny sprzęt, więc fajnie byłoby się trzymać jednej firmy.

#dom #ogrod #remont #narzedzia #majsterkowanie
  • 29
@ofkoz: byle nie zielony bosh
ja wziąłem Makitę z funkcją udaru - super to nie wierci w ścianach, ale jak potrzeba na szybko i się nie chce wiertarki wyciągać to jest super.
Do prac ogrodowych, czyli wkręcania grubych kołków w drewno też przydałoby się coś mocniejszego - te tanie wkrętareczki to bardziej do skręcania mebli się nadają.
@niegwynebleid: To co polecasz do jakiś prac ogrodowych, montowania karton-gipsu, czy jak potrzebuje zdemontować blaszak i nie chce mi się tych wszystkich śrub ręcznie odkręcać?

I dlaczego nie zielony? :D
To co polecasz do jakiś prac ogrodowych, montowania karton-gipsu,


@ofkoz: tak jak napisałem powyżej,

czy jak potrzebuje zdemontować blaszak i nie chce mi się tych wszystkich śrub ręcznie odkręcać?


@ofkoz: to bardziej szlifierkę kątową niż wkrętarkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)