Wpis z mikrobloga

Wszystkiego najlepszego dla mnie. 4 lata zmarnowane/spędzone na #wykop włąśnie mi minęły. Konkursu nie będzie. Tylko powiem wam, że wszystko będzie dobrze i wkrótce ten durny 2020 rok się skończy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chciałbym podziękować całej ekipie


z #codziennaafrica za te lata spędzone na tagu, a także za wszystkie #codziennetotopiwo póki co na zoomie, ale może wkrótce w realu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A także @dktr @AdrianJ @archive @flash i całej reszcie z tagu #trojka która przez ten cały czas dawała mi nadzieje na powrót tego genialnego radia. Pamiętajcie! Jeszce będzie przepięknie, jeszcze będzie normalnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No i nowym i starym osobom z tagów #radionowyswiat #f1 #dtm oraz #codzinnedtm każdy dzień spędzony na tych tagach był i nadal jest przyjemnością ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Miłego dnia kochani ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#dziendobry #heheszki

EDIT: Fuck spóźniłem się o sekundę z wpisem XD
algus - Wszystkiego najlepszego dla mnie. 4 lata zmarnowane/spędzone na #wykop włąśni...

źródło: comment_1599547661EYriSE2FfaLh7ZJEYiwbJy.jpg

Pobierz
  • 23
@mobutu2: Jak macie ochotę to mogę podopowiadać na takie pytania tutaj, ale raczej nic ciekawego się nie dowiecie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dlaczego tak jestem zainteresowany tym radiem? Ponieważ słuchałem go od ponad 20 lat i jest to spory kawałek mojego życia. Dobre i złe chwile spędzałem przy tym radiu, radio czy to w moim pokoju czy w kuchni grało praktycznie od rana do wieczora, a teraz