Wpis z mikrobloga

Ostatnio rozgrywałam w #sims4 homeless challenge (w komentarzu dam link do zasad), ale jednym dorosłym simem szybko idzie się ogarnąć.

Więc przedstawiam nową bezdomną rodzinkę: oto Klara i Stary Pijany xD

Stary zawsze czuł, że czeka go wielka sława, ale zabawowy tryb życia nie pozwolił mu spełnić marzeń. Matka Klary zeszła z tego świata po uzyskaniu informacji, ile chwilówek Stary ponabierał i przechlał. Takim sposobem nastolatka wylądowała z nim na pustej parceli w Del Sol Valley, gdzie kodem wyczyściłam do zera stan ich konta.

Moim założeniem jest danie Staremu wolnej woli, żeby żył pełnią menelskiego życia i psuł humor córce. Klara z kolei nie może zawalać szkoły i będzie się starać poprawić swoją sytuację życiową wg zasad wyzwania. No i musi zabierać ojca ze sobą na parcele publiczne, inaczej potrzeby mu nie spadają

#simsy #gry
KoriManiaczka - Ostatnio rozgrywałam w #sims4 homeless challenge (w komentarzu dam li...

źródło: comment_1599480421GQs5bzs7eSalrlggXtIzEv.jpg

Pobierz
  • 42
@KoriManiaczka: jak widzę takie wpisy to mi się wydaje, że niektóre różowe są zmuszane przez starego pijanego do grania w simsy 24 na dobę i one wymyślają takie #!$%@? rzeczy, żeby im się nie znudziły te simsy ( ͡° ͜ʖ ͡°)