Wpis z mikrobloga

Ostatnio rozgrywałam w #sims4 homeless challenge (w komentarzu dam link do zasad), ale jednym dorosłym simem szybko idzie się ogarnąć.

Więc przedstawiam nową bezdomną rodzinkę: oto Klara i Stary Pijany xD

Stary zawsze czuł, że czeka go wielka sława, ale zabawowy tryb życia nie pozwolił mu spełnić marzeń. Matka Klary zeszła z tego świata po uzyskaniu informacji, ile chwilówek Stary ponabierał i przechlał. Takim sposobem nastolatka wylądowała z nim na pustej parceli w Del Sol Valley, gdzie kodem wyczyściłam do zera stan ich konta.

Moim założeniem jest danie Staremu wolnej woli, żeby żył pełnią menelskiego życia i psuł humor córce. Klara z kolei nie może zawalać szkoły i będzie się starać poprawić swoją sytuację życiową wg zasad wyzwania. No i musi zabierać ojca ze sobą na parcele publiczne, inaczej potrzeby mu nie spadają

#simsy #gry
KoriManiaczka - Ostatnio rozgrywałam w #sims4 homeless challenge (w komentarzu dam li...

źródło: comment_1599480421GQs5bzs7eSalrlggXtIzEv.jpg

Pobierz
  • 42
@KoriManiaczka: ja kiedyś z nudów stworzyłem menela, któremu z meliny usunąłem kibel i prysznic, więc leżał cały czas taki zajszczany i śmierdzący. Co najlepsze, zaczął się spotykać z bogatą sąsiadką, po jakimś czasie wzięli ślub i przeprowadziłem go do ich willi. Potem pół domu rozsprzedałem, wziąłem rozwód i #!$%@?łem dotychczasowych domowników na bruk. Piękne to były czasy.
@KoriManiaczka: sims3 lepsze, bardziej skomplikowane. Zrobiłem sima maga który mieszkał w wieży, najpierw sam, potem z robotami które zbudował. Oczywiście nie pracował, ale sprzedawał warzywa i owoce które ogarniały roboty. Myć się nie musiał bo zbudował jakieś urządzonko które go myło gdy po nim przechodził. Jak mi sie znudziło przedłużanie mu życia, umarł ale wrócił jako duch.