Wpis z mikrobloga

@JAI2L9LAD: Odpowiedź jest prosta. Kuc nie może pogodzić się ze swoją orientacją i faktem, że sam chciał by znaleźć się na miejscu tej osoby, natomiast został zindoktrynowany przez środowisko do tego stopnia iż wstydzi się samego siebie i zakłamuje rzeczywistość. Dlatego tak wielu nacjonalistów i działaczy skrajnie prawicowej okazuje się być krypto gejami.
  • Odpowiedz
Dlatego tak wielu nacjonalistów i działaczy skrajnie prawicowej okazuje się być krypto gejami.


@Phyrexia: mhm, wymien mi chociaz 3 xDD fajny wysryw, taki wypelniony projekcjami i urojeniami.
Powiedz mi co sadzisz o pedofili? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 3
Dlatego tak wielu nacjonalistów i działaczy skrajnie prawicowej okazuje się być krypto gejami.


@Phyrexia Wielu, to znaczy ilu? Jest na to jakaś statystyka, czy coś w tym stylu? Czy może zobaczyłaś dwa artykuły na onecie z takimi przypadkami i teraz wmawiasz sobie, że to jest jakaś norma?
  • Odpowiedz
  • 0
geje skinheadzi


@van-der-staas Ale co to znaczy "gej skinhead"? Nawet na Wikipedia jak tak szybko sprawdziłem, to jest, że u nas w Polsce skinhedzi są głównie powiązani z narodowcami, ale też piszą, że u nas w "Polsce istnieją też lewicowe anarchistyczne grupy skinheadów".
Więc może te imprezy gejów skinheadów są organizowane przez skinheadów z poglądami lewicowymi? Oczywiście jeśli to prawda.
  • Odpowiedz