Wpis z mikrobloga

@RubinWwa: Co najwyżej ty wyszedłeś na typa, który nie umie czytać ze zrozumieniem. Wyraźnie zaznaczyłem, że seks z dzieckiem nigdy nie jest dobrowolny z obu stron i to w tym właśnie leży problem z pedofilią. No ale jak dla ciebie powodem do zabraniania czegoś ludziom jest "nie lubie na to patrzeć", to faktycznie może cię to przerastać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@TenTypZez: Ale o czym ty bredzisz, nikt tu nie mowi o jakis zakazach tylko kwestiach czystej niecheci do jakis aktywnosci, rozumiem ze czujesz sie przegrany ale uciekanie sie do klamania to juz dno nawet jak na szura lewackiego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Brzydzi mnie tez koprofilia, to znaczy ze tak naprawde uwielbiam gowno? xDD Moge tak cie tluc bez konca az do ciebie dotrze blad twojego myslenia.
  • Odpowiedz
@TenTypZez: nie moge ten kretyn serio wszedl w moj profil szukajac na mnie "haków" i jedyne co znalazl to żart w ktorym nabijam sie z typa ze wrzucil meska wygladajaca laske xD I JUZ PRAWAK ZAORANY!!! Wracaj do molestowania dzieci pedofilu!
No to jak z ta koprofilia? Co, mozg przegrzany xD
Uciekaj, uciekaj, szybko to chyba najlepsze wyjscie po tym jak sie kompromitujesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@RubinWwa: Aby pokazać, że jesteś debilem wystarczyłoby wkleić dowolny z twoich postów. Tutaj po prostu było zabawne, że nawet nie wiesz, jak wygląda kobieta, a gejów byś batożył ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
No i nie potrafisz odpowiedziec na pytanie co z koprofila ty chory zwyrodnialy pedofilu co chcialby dzieci gwalcic jak to sam przyznales?( ͡° ͜ʖ ͡°)


@RubinWwa: No i co, myślisz, że mnie sprowokujesz tymi kłamstwami? Już ci wcześniej odpowiedziałem, przeczytaj sobie jeszcze raz. Ale jak bardzo lubisz, to możesz jeszcze poskakać trochę i pokazać, gdzie to niby przyznałem, że chciałbym gwałcić dzieci. A koprofilią zajmij się lepiej
  • Odpowiedz
@TenTypZez: Jedyny twoj argument to byly jakies postekiwania o tym ze pedofilia to gwalt wiec sie nie zalicza do "jak nie lubisz to tak naprawde lubisz" co jest skonczonym idiotyzmem a nie zadnym argumentem, dlatego dalem ci przyklad koprofili na ktory juz nie potrafisz odpowiedziec co ostatecznie udowadania ze nie miales racji i mozesz wiesz co robic w podskokach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@RubinWwa: No to proszę, nadal nie mam nic przeciwko koprofilii, mimo że sam nie praktykuję. Co to ma w ogóle do rzeczy i czemuś się tego tak uczepił? Nie odpowiedziałem na to konkretnie, bo to był ten sam "argument", na który odpowiedziałem już wcześniej. Ile byś jeszcze fiksacji nie wymyślił, zawsze odpowiedź będzie ta sama: dopóki dwoje dorosłych ludzi robi coś za obupólną zgodą, to zawsze będzie w porządku. Jak będziesz
  • Odpowiedz
Dlatego tak wielu nacjonalistów i działaczy skrajnie prawicowej okazuje się być krypto gejam


@Phyrexia: instytut danych z dupy mocno.

W ogóle gadanie o indoktrynacji w sytuacji, w której publikujesz wysryw pełen lewicowych urojeń opartych na, a jakże, lewicowej indoktrynacji, chciejstwie i wyobrażeniach lewaków o 'skrajnej prawicy'...

XD
  • Odpowiedz
Ale tak serio to nie ogarniam, jak można być przeciwnym homo


@TenTypZez: Tak dla wyjaśnienie, bo widzę, że ludzie sami nie wiedzą o czym tu się rozmawiało. Nikt w tym temacie nie jest i nie był przeciwko gejom, bo rozmowa była o czymś zupełnie innym. Spór dotyczył tego

Dlatego tak wielu nacjonalistów i działaczy skrajnie prawicowej okazuje się być krypto gejami.


Czyli, czy takie zjawisko faktycznie występuje na tyle często, żeby
  • Odpowiedz