Wpis z mikrobloga

@Poczatek_twojego_zycia: Potrzebowałem trzeciego do posta, a nawinąłeś się z krytycznym komentarzem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale tak serio to nie ogarniam, jak można być przeciwnym homo, chyba że ktoś serio się boi, że to zaraźliwe. A to by akurat pasowało do hipotezy :P
  • Odpowiedz
wielu nacjonalistów i działaczy skrajnie prawicowej


@Psylon: na twojej liscie nie ma ani jednego nacjonalisty ani dzialacza skrajnie prawicowego, jacys księza, republikanie i demokrata (xDD) ktory glosowal przeciwko jakiejstam ustawie i dlatego jest HOMFOBEM xD
Moge ci zaliczyc tak juz z litości tego Jorga Haidera, no to jeszcze dwóch, czekamy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
Now kiss! ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


@TenTypZez Najsss, czyli uważasz mnie za geja, bo zapytałem o źródło lub statystyki na potwierdzenie tego co napisała @Phyrexia? XD

@Psylon Ok, dałeś link piszący o 18 gosciach, którzy okazali się bi, albo gejami. Tylko moje pytanie dalej jest aktualne, co to znaczy "wielu"? Jest coś
  • Odpowiedz
@TenTypZez: Odpowiedź jest prosta. Nie możesz kucu pogodzić się ze swoją orientacją i faktem, że sam chciałbyś znaleźć się na miejscu pedofila, natomiast zostałeś zindoktrynowany przez środowisko do tego stopnia iż wstydzisz się samego siebie i zakłamujesz rzeczywistość. Jesteś kryptopedofilem, jak zreszta wielu lewaków.
  • Odpowiedz
@RubinWwa: Eee.... co? Chcesz mi powiedzieć, że nie widzisz różnicy między dobrowolną relacją między dwojgiem dorosłych ludzi, a wykorzystywaniem dziecka przez dorosłego? No niezły zwyrol z ciebie.
  • Odpowiedz
@RubinWwa: Ale pedofilią pogardzamy nie dlatego, że brzydzi nas sama relacja seksualna, tylko dlatego, że wiąże się ona z wykorzystywaniem dzieci, które same nie potrafią się obronić. Dlatego nijak twój argument nie ma sensu w tej dyskusji. Wiesz, seks za obupólną zgodą jednak różni się od gwałtu dość zasadniczo.
  • Odpowiedz
Ale pedofilią pogardzamy nie dlatego, że brzydzi nas sama relacja seksualna


@TenTypZez: () zapisane jako złote mysli lewactwa, czyli jakby dziecko sie zgodzilo to juz by bylo ok. Brawo, kazdego dnia tylko nienawidze was jeszcze bardziej.
  • Odpowiedz
@RubinWwa: Co, uciekasz od tematu, bo skończyły się argumenty? Czy może dotarło? I tak, jakby dorosła osoba przebierała się za dziecko w sypialni, bo kogoś to jara, to też nie ma w tym nic złego, bo to są dorośli ludzie. Mózg eksplodował? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Btw uwielbiam wykop za to, że potrafię być nazwany naprzemiennie lewakiem i prawakiem kilka razy dziennie w róznych postach xD
  • Odpowiedz
  • 1
Dlatego nijak twój argument nie ma sensu w tej dyskusji.


@TenTypZez Głównym argumentem jest "jeśli czegoś nie lubisz, to tak naprawdę chcesz tym być". Zaczęło się od "jesteś hetero i nie lubisz gejów, to znaczy, że pewnie sam jesteś gejem". A teraz ludzie pytają, czy w innych przypadkach też działa ta logika, czy jest zwyczajną bzdurą?
Czy jak katolik nie lubi muzułmanów, to znaczy, że ten katolik chce być muzułmaninem?
Czy jak
  • Odpowiedz
Głównym argumentem jest "jeśli czegoś nie lubisz, to tak naprawdę chcesz tym być"

@grzsci: Czyim? Bo nie moim. Argumentem jest to, że chcesz zabraniać dorosłym ludziom pewnych zachowań, albo nakazywać im robienie ich w ukryciu, bo się obawiasz, że jak będziesz na to patrzył, to staniesz się gejem xD
  • Odpowiedz
@TenTypZez: Ten twoj wysryw to byl argument wogole? xD Wyszedles tylko na typa ktoremu nie przeszkadza seks z dzieckiem jesli jest dobrowolny z obu stron, brawo, ale teraz idz byc pedofilem gdzie indziej zwyrodnialcu
  • Odpowiedz