Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mireczki, jak wynika z Waszych doświadczeń? Czy w internecie (ale nie na aplikacjach randkowych, tylko czatach czy innych komunikatorach) można poznać kogoś naprawdę "normalnego" i wartościowego? Ja coraz bardziej skłaniam się ku stanowisku, że niestety nie. Za każdym razem, gdy pojawiają się perspektywy na jakąś dalekosiężną znajomość, wychodzą wychodzić na jaw jakieś niemiłe niespodzianki typu duże defekty w wyglądzie (zwłaszcza ogromna nadwaga) albo w psychice (epizody autodestrukcyjne, próby samobójcze itp.).

#przegryw #zwiazki #6obcy #gadugadu #gg #mirekszukazony #jakzyc

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f553cfe8679b6c666e7aec5
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 10
Anon: W sumie siedzę na tej stronce od dwóch dni po nocach i o dziwo udało trafić mi się na sporo normalnych dziewczyn z którymi odbyłem miła rozmowę, nawet z chłopem pogadałem sobie pół godziny. Jak na razie niestety z żadna osoba nie wyszedł kontakt po za stronkę (no dobra, z jedną wyszło na SC ale z jakiegoś powodu następnego ranka mnie usunęła
ZdrowaElfka: Ja różowego poznałem niecałych 5 lat temu na sympatii. Na pierwszym spotkaniu poczułem ulgę, bo wyglądała lepiej niż na zdjęciach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W grudniu bierzemy ślub, więc chyba da się tak kogoś poznać, jednak uprzedzam, że większość lasek z neta jest #!$%@?

Zaakceptował: Precypitat
gdy pojawiają się perspektywy na jakąś dalekosiężną znajomość,

wychodzą wychodzić na jaw jakieś niemiłe niespodzianki typu duże defekty w wyglądzie (zwłaszcza ogromna nadwaga)


czyli twierdzisz ze masz perspektywe na dalekosiezna znajomosc zanim kogos widzialas na zywo? ( _)
Bueno: Grunt to wiedzieć czego szukasz i nie tracić czasu na coś co i tak nie wyjdzie.

Imo to był duży problem niebieskich, z którymi się spotykałam. Jestem ładna, gram w gry, mam dobrą pracę: oni widzieli ideał, wkręcali się, a jakby zupełnie pomijali wątek totalnej niezgodności charakterów, temperamentów, stylów życia...

Po 3 miesiącach na tinderku znalazłam mojego niebieskiego 10/10, dopasowani idealnie, on ma wyjątkowy charakter i dobre serduszko [