Wpis z mikrobloga

Cześć. Od pewnego czasu zastanawiam się nad rowerem stacjonarnym :)
Myślę nad marką Zipro i znalazłem 3 modele:
- ONE S (500 zł)
- DRIFT (700 zł)
- BEAT RS (650 zł)

Różnica cenie między nimi jest bardzo mała, nie wiem do końca czym się różnią. Może ktoś z was posiada taki model i może coś doradzić lub poradzić albo odradzić w tym temacie ? Z góry dziękuję za pomoc !

#rower #sport #zdrowie #niewiemjaktootagowac
  • 8
@Mate400: Nie no masz panel sterowniczy gdzie sobie włączasz programy lub ''manualnie'' i z tego panelu masz sterowanie ''trudnością'' jazdy nie jakąś gałką. Ogólnie te rowery wyglądają bardzo badziewnie to i tak będą pracować. Ta kierownica w ogóle mi się nie podoba.
Tam nawet nie podali ile waży koło zamachowe. Ja swój niedawno sprzedałem za 400 zeta ale nie ma porównania.

Usiądź sobie chwilę i poszukaj co taki rower powinien mieć
@Mate400: Małe, z 9 chociaż. Oprócz danych technicznych rower musi cicho pracować by go nie było słychać w drugim pokoju bo może będziesz jeździć rano czy wieczorem. Nic nie może trzeszczeć, regulacja siodełka w górę i przód tył, jak usiądziesz musi być w miarę sztywny by jak się oprzesz o kierownicę nie wyginała się do przodu.
Kółka jakoś się muszą kręcić do przesuwania i muszą mieć regulację wysokości do poziomowania.

Jak
@Mate400: Tak sobie myślę jak to jest z tymi rowerami i zazwyczaj ludzie się napalają, a potem to służy za wieszak na ubranie. Popytaj się znajomych może ktoś ma na sprzedanie to kłopot z głowy z szukaniem.
Ja mam jakiś model zipro za około 700 koło zamachowe 6kg regulacja mechaniczna. Kupiłem po około miesiącu coś cam zaczęło w środku strzelać ale cicho to męczyłem dalej po trzech miesiącach już zaczęło dosyć głośno zgrzytać to odesalem na gwarancji dostałem nowy i ta sama historia. Teraz był sezon na normalny rower to stał w piwnicy ale planuje go odesłać jak znowu się zapisuję i już prosić o zwrot kasy... Także ogólnie