Wpis z mikrobloga

#bekazprawakow

Wielka Brytania chciałaby pełnego dostępu do unijnego rynku swoich produktów rybnych, ale UE domaga się w zamian za to obecnego dostępu do brytyjskich łowisk, co jest nie do przyjęcia dla Londynu oraz brytyjskich rybaków, którzy w nadziei na niezależną politykę w rybołówstwie masowo poparli brexit.


Co może pójść nie tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#brexit #uk #neuropa #4konserwy #bekazpodludzi
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

powiedz to do 95% rodaków mieszkających razem z tobą na wysepce.


@Kml93: Jak ktoś chce, to ma lepiej. Jak nie chce, to potem mówi:

No ja mieszkałem i pracowałem w Anglii jakieś 50 mil od Londynu. Poziom patologii był dramatyczny, zarówno ze strony miejscowych jak i rodaków ( ͡° ͜ʖ ͡°)


I wraca do Polski ( ͡° ͜ʖ ͡° )
  • Odpowiedz
Wielka Brytania chciałaby pełnego dostępu do unijnego rynku swoich produktów rybnych, ale UE domaga się w zamian za to obecnego dostępu do brytyjskich łowisk...

@Kjedne: W zamian. Za dostęp do unijnego rynku zbytu, w zamian, to EU może mieć dostęp do brytyjskiego rynku zbytu. Jak EU chce dostępu do Brytyjskich łowisk, to może w zamian unia niech da dostęp do swoich łowisk... lądowych :D. Np. w celu łowienia ślimaków we
  • Odpowiedz
W zamian. Za dostęp do unijnego rynku zbytu, w zamian, to EU może mieć dostęp do brytyjskiego rynku zbytu.


@Zaxx: W zamian za dostęp do unijnego rynku zbytu to EU może sobie zarządać Big Bena i go dostanie, dla UK to jest być albo nie być w tym momencie.
  • Odpowiedz
jak będą chcieli ponownie dołączyć to bez żadnych rabatów czy innych odstępstw od normy, mają być traktowani jak wszyscy, a nie jak jakaś arystokracja europejska


@Despee: +1, na tym przyzwoleniu na specjalne traktowanie przez lata hodowano coraz bardziej roszczeniowe i antyeuropejskie nastroje w UK.
Nigdy więcej świętych krów w UE.
  • Odpowiedz
EU może sobie zarządać Big Bena i go dostanie...


@GienekZFabrykiOkienek: Figę z makiem dostanie. Brytole już mają kompletnie wywalone na te unijne pseudo deale.
Zresztą od dawna pisałem, że jedyne dwie sensowne opcje, to no Brexit, albo no-deal Brexit. Unia umowy, która będzie miała jakikolwiek sens dla UK, nie podpisze. Chyba, że eurokratom zmięknie na sam koniec rura i przystaną na warunki brytyjskie. Jak nie, no to no-deal na koniec roku. A to, że będzie trochę gorzej na samym początku i tak pójdzie na konto koronaściemy.

"chlip chlip, ale polacy nie potrzebują pozwolenia na pracę, chlip chlip bracia z rumunii przyjedżajcie
  • Odpowiedz
Powiedz mi jaki interes ma taka Kanada w zjednoczeniu się z UK?


@GienekZFabrykiOkienek: Przecież tam jest wszystko wytłumaczone. Obejrzyj filmik.

Jak EU dowali ceł to będzie taniej sprowadzić tę rybę z Chin czy c--j wie kąd.

Z "kądowni" :P EU nie może sobie dowalać ceł, jak chce, bo będą obowiązywać
  • Odpowiedz