Wpis z mikrobloga

@Radson160: widzę, że niedługo będzie jak z lekarzami w IT - dej, bo mam studia :D - ale programiści chyba nei wiedzą, że to są prywatne firmy i że nie robisz=idziesz pod most :D. Ogólnie część pewnies końćzy to programowanie bo rodzice chcieli.
  • Odpowiedz
@Student_AWAS: to pewnie prędzej akcja z liceum nie studiów.
Jeszcze nie spotkałem aby kogoś na studia IT rodzice pchali, ale może kiedyś... za to dziewczyny, które spotykałem, to często po prostu szły na Informatykę, bo były dobre z matmy, a nie wiedziały co ze sobą robić. Programowanie ich zwykle nie kręciło.
  • Odpowiedz
może to był żart a typ nie zrozumiał i wylewa swoje frustracje


@Boska_Klaudia: Dla was białorycerze to wszystko jest żartem, jak baba o coś pyta, nawet o zarobki, ale jak faceta spyta o dziewictwo to już cham i prostak.
  • Odpowiedz
Jeszcze nie spotkałem aby kogoś na studia IT rodzice pchali


@eloar: ddd to u mnie z 1/4 grupy taka byla a to bylo ponad 10 lat temu. Wyobrazam sobie, ze teraz to juz kompletne nieogary trafiaja na "informatyke"
  • Odpowiedz
widzę, że niedługo będzie jak z lekarzami w IT - dej, bo mam studia :D - ale programiści chyba nei wiedzą, że to są prywatne firmy i że nie robisz=idziesz pod most :D. Ogólnie część pewnies końćzy to programowanie bo rodzice chcieli.


@Student_AWAS: Powiem ci coś ciekawego. Jestem po kierunku mocno IT - bardzo dużo programowania -i może 50% robi w programowaniu po tym. Reszta odnosi sukcesy w innych dziedzinach.
  • Odpowiedz
@Student_AWAS: A potem masz na rekrutacjach sytuacje, że jak nie odpowiadasz na co trzecie pytanie (chociaż trzeba przyznać, że były to pytania stosunkowo trudne, bo na temat głębszych flaków) i myślisz, że wypadłeś do dupy bo aż ze dwa-trzy razy musiałeś powiedzieć, że nie wiesz bądź nie pamiętasz to potem dostajesz feedback że i tak wypadłeś zajebiście, bo przeciętny człowiek co przychodzi to potrafi na mało co odpowiedzieć w ogóle
  • Odpowiedz