Wpis z mikrobloga

Nie pracuje

nie ma prawa jazdy

Żyje na jej utrzymaniu

polskiego oczywiście nie ogarnia


@DnoTotalne: I to jest najsmutniejsze w tym wszystkim, bo nie ma problemu w tym że kobiety biorą sobie za męża kogoś z zagranicy, problemem jest to że p0lki importują to gości którzy kompletnie niczym się nie wyróżniają i nic nie wnoszą (°°

A potem ratunku, ja nie
@2-aminopirydyna: „To jest też nasz problem, bo im więcej takich typów tutaj tum trudniej o partnerkę, łapiesz?”

Jeśli twoim pomysłem na znalezienie dziewczyny jest zmuszenie osoby, której podobają się egzotyczni mężczyźni, żeby podobał jej się slowianin, to mam fatalne wiadomości. Uda ci się to tak samo jak zmuszenie osoby, która lubi disco polo, żeby doceniała i słuchała muzyki klasycznej.
@2-aminopirydyna: Aczkolwiek prawda jest taka że nie da się tego w żaden sposób zabronić czy ograniczyć (chyba że zamykając granicę, ale chyba nie jest to zbyt realistyczne rozwiązanie ani w tym momencie, ani w najbliższej przyszłości). Natomiast tak jak pisałem, dobrze by było gdyby kobiety sprowadzały do kraju głównie wartościowych ludzi mogących coś zaoferować społeczeństwu, tymczasem one przywożą gości których jedyną "zaletą" jest to że mają obce obywatelstwo ( ͡°
@DnoTotalne: wiesz, mozesz tez sobie sprowadzic dziewczyne stamtad. A jak polecisz do Syrii czy Libii to moze nawet na targu sobie kupisz. W Tanzanii tez przeciez leca na bialych, a jak obiecasz ze do Europy ja wezmiesz to dostaniesz nawet caly pakiet wraz z jej siostrami
@DnoTotalne mialem okres ze bylem splukany z dlugami I do tego bezrobotny. Ciezki temat a I tak mialem zainteresowanie kobiet, nawet Pani doktor zakochala sie. A jestem polakiem a nie hiszpanskim alvaro ..... macie niezdrowa obsesje na punkcie kobiet