Wpis z mikrobloga

@matimo25: przed czym? Przed sytuacją, że Ci się znudzi programowanie? To jest multum innych ciekawych dziedzin informatyki. Weź pod uwagę, że EiT to są ciężkie studia(obwody, miernictwo, elektronika, sygnały, sieci itp. - przede wszystkim - kręci Cię to?) i programowania za wiele tam mieć nie będziesz ( w porównaniu do Infy) + w domu też mało czasu na własne projekty programistyczne przez konieczność nauki EiT. Jeśli lubisz tego typu przedmioty i
@Nomada29: Prawdę mówiąc, nie mam szans na jakąś infe oprócz technicznej, a nie interesuje mnie wymiana ciepła. Elektronikę od zawsze lubiłem, jest dla mnie Ciekawa i z tego co czytam są to ciekawe studia i według ankiet bardzo dobrze płatne gdy ma się mgr., statystycznie lepiej niż infa na pś czy pk, lecz gdy wejdę w 2 turze na Pk to chyba tam pójdę.
@matimo25: Dwa lata temu byłem w sytuacji podobnej do twojej, wybrałem EiT na AGH w obawie, że programowanie mi się znudzi. I był to błąd - po 2 latach zrezygnowałem. Kierunek jest bardzo trudny, ale to nie był powód mojej decyzji, bo same studia szły mi bardzo dobrze. Przede wszystkim są to studia dla zajawkowiczów, musi cię to interesować. Jak zobaczyłem czym naprawdę jest elektronika to stwierdziłem że to zupełnie nie
@noebeet: Ale wydaje mi się ze to samo tyczy się programowania, jeżeli kogoś to nie interesuje i idzie tylko aby zarabiać pieniądze to już po paru latach klepanie kodu za biurkiem mu się znudzi