Wpis z mikrobloga

Wam serio coś daje ten nofap czy tylko ja jestem jakiś dziwny... byłem na nim przeszło 70dni i jedyne co zyskałem to zwiekszony stres, nerwy, w--------e, nie chęć do życia, agresja, zapsucie humoru, poczucia humoru, zerwanie kontaktu ze znajomymi, p---------e wszystkiego i w------e na wszystko, stałem się samotnikiem, bardziej introwertyczny, zamknięty w sobie. Wszyscy mówili mi że dziewczyny bedą się tak za mną oglądać jak bede na tym j-----m nofapie!!!!
Nie polecam nikomuui tego gówna k-----a keżeli macie się czuć jak ja k---a mam dość wszystkiego, każdy dzienń jest popiwerdolonu
jak waliłem konia to też źle się czułem ale nie aż tak jak na nofap :(
#nofap #nofapchallenge
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@imanubba: Spokojnie, 70 dni to jeszcze krótko. Ja zaczynałem chodzić w-------y w okolicach dnia 80. Z tego co czytałem to przejściowy objaw i minie po jakimś czasie. Najważniejsze to znaleźć sobie jakiś zdrowy sposób na wyładowanie tego gniewu i nie wracać do fapania.
  • Odpowiedz
@bank_robert: Całkowita długość odwyku po której efekty odstawienia całkowicie ustępują wg. YBoP wynoszą od 3 do 5 miesięcy w zależności od człowieka. Z reguły im wcześniej się w p---o wpadnie tym odwyk trwa dłużej.
  • Odpowiedz