Wpis z mikrobloga

Najbardziej bekową serią na kanale #pracowniktvn jest ta o gotowaniu, powstawała w czasach gdy zaczynał się hajp na testowanie żarcia z marketów i gotowanie więc grubas musiał dołożyć swoje 3 grosze

Początek już zapowiada ,że to zwykły skok na wyświetlenia w stylu ,,może ktoś zabłądzi i obejrzy"
Na wstępniaka gada ,że jest beztalenciem w kuchni i do takich jest to program XD,
to tak jakby brać korepetycje z matmy od twojego kumpla który tak samo jak ty cha wie co się dzieje na lekcjach

Oczywiście wstępniak o upale i #!$%@? 3 po 3 by chociaż dobrnąć do tych 10 min bo przepis jest na 1,5 min XD
Ja rozumiem, wstępniaki ale #!$%@? mów o składnikach, na temat a nie dosłownie o pogodzie
Oglądam to na bieżąco dopisując co widzę ale gadania o tym ,że człowiek w upał nie je niczego ciepłego a potem organizm w końcu domaga sie czegoś ciepłego a najlepsze to takie coś piętrowe i cieple bo to zostanie w brzuchu a nie przeleci przez nas trzeba zobaczyć samemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Z #!$%@? oczywiście nic nie wynika bo narzeka jak to gorąco jest w domu gdy na dworze jest 40 stopni a ty jeszcze masz gotować czy smażyć trzeba wywietrzyć wtedy mieszkanie itp, XD i co robi grubas.....
No ku
a oczywiście ,że smaży kiełbasę
Rozbraja mnie też to jak mówi na bułkę z kiełbasą ,,potrawa"
Ja rozumiem ,że można nie umieć kroić cebuli w malutką kosteczkę ale to co on robi z nią to jest wyższy poziom #!$%@?
Oczywiście musi zacząć się straszenie ,że jak wsadzisz gorący tłuszcz który wytopił się z kiełbasy ( tylko po co i w jakim celu gorącym go wylewać) może nastąpić wielki wybuch. No ja zwykle grubas coś tam słyszał ( nie gaś oleju wodą ) ale jak zwykle nie wszystko i teraz rozszerzył to ,że nawet jak dolejesz wody do tłuszczu z kiełbasy to spali ci się chałupa XD

Jednak umie robić cięcia a już się bałem ,że będzie proces smażenia pokazywał bez cięć, naucz się wycinać charchlanie i kaszel
Kanapka ze smażonym serem, kiełbasą, cebulą białą,
Ten filmiki można podsumować jak całą jego twórczość
Na co to było, to tak jakbyś uczył ludzi jak się wodę gotuje w czajniku, elektrycznym i to wszysko rozciągnięte do ponad 10 min byle by weszły reklamy

#ator #gotowanie #wideoprezentacje ##!$%@? #bekazpodludzi #foliarze
  • 9