Wpis z mikrobloga

WItam.
W dniu 13 września konczy mi się umowa z neostradą(jestem już na okresie wypowiedzenia) i po tym czasie nie będę miał internetu. A sytuacja wygląda tak, że w listopadzie mam mieć światłowód jednak do tego czasu potrzebuje jakiegoś internetu na czas 2 miesięcy(prowadzę firmę, najlepiej stacjonarny albo mobilny nielimitowany, bo bardzo dużo internetu zuzywam) Jakie opcje polecacie? Internet do komputera stacjonarnego

#internet #firma #komputery #orange #neostrada #swiatlowody #netia #play #tmobile #mobilny #bezlimitu
  • 31
@Samidoll: jeśli na kartę, to polecam ten starter - dostaniesz w nim dwa darmowe pakiety 30 GB. Pierwszy ważny 15 dni, ale jeśli w tym czasie zasilisz konto za min. 30 zł, to dostaniesz drugą paczkę 30 GB - ważną już przez rok (więcej info w [regulaminie]( https://bit.ly/2UmmkYe)).
Przed tym zasileniem sugeruję włączyć jeszcze dwie promocje:
- Rok Ważności Konta cykliczny (kod: *136*11*12#)
- GigaBank w Taryfie Plus Elastyczna na
@Samidoll: no ale na czas nieokreslony, wiec wtedy miesiac wczesniej dajesz wypowiedzenie i nie masz dziury na 2 miesiace

Wez doczytaj zeby nie bylo, ale wydaje mi sie ze zrobiles blad
@Samidoll: t-mobile LTE nielimitowany dla firm do 20Mbit 60zł, ale chyba umowa na 30 miesięcy jest a nie na 2 :)
500-600GB/miesiąc używam
wcześniej miałem NJU i nadal mam karte która ma limit 120GB, zwalnia potem tak że jakośc viedo jest za słaba
@Samidoll: przeczytaj w regulaminie, wydaje mi sie ze nie mozna od dawna przedluzac na czas okreslony i idzie wszystko na nieokreslone albo wcale. Odpal sobie regulamin ctrl f "nieokreślony" i powinno być jasne

ja w netii mam normalnie "4.8. Po zakończeniu okresu lojalnościowego określonego w pkt 1.2. (Część I). Umowa przechodzi na czas nieokreślony."

w inei rodzice podobnie maja, watpie zeby orange mial inaczej, bo dawno temu byla afera o te
@Samidoll: Tak mam JDG, mam routery b529 z bateria i B315. W jedym T-mobile, w drugim NJU. Są wpięte do routera z loadbalancerem jako bakcup. Jak była awaria t-mobile w tym roku to używałem przez 1-2 dni NJU. Jak nie ma sytuacji awaryjnej to płace tylko za T-mobile, a tylko raz przez ostatni rok zapałciłem za NJU.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Samidoll:

1. Dowiedz się w Orange czy możesz ustawić aby przedłużyła się po zakończeniu na czas nieokreślony Neostrada. I czy wiąże się to z dodatkowymi opłatami.
@Samidoll: ale to będzie orange światłowód z popc? bo jeśli tak, to właśnie mi się kończy umowa na neostradę i przedłużą mi automatycznie. Poprzednim razem było to tylko pół roku, teraz nie wiem, ale to nie ważne, bo w orange mi powiedzieli, że jak mam neostradę, to kiedy tylko będzie możliwość automatycznie zmienią umowę na światłowód, przyjadą, podłączą itd