Wpis z mikrobloga

@drim: teraz jak sobie przechodzę risen 2 raz (w tym roku, nie wiem, może kiedyś też przeszedłem, na pewno grałem, ale nie pamiętam czy przeszedłem) to tym razem dołączę do zakonu. Jak do bandytów przyłączysz się, to już magiem nie zostaniesz, a fajnie by było, gdyby mogło się używać kryształków
@AkapowyJozin: Nie rób tego. Tylko bandyci są czegoś warci. Jak oni mieli problem z jakimiś owadami na bagnie to mogłeś te owady do nich zaciągać i oni je niszczyli, a jak orkowie najechali na klasztor to tamci się zesrali i gdyby nie ty to by zdechli wszyscy. I jeszcze ten łysy smierdziel. Piękny jest tez klimat miasta jak go odwiedzasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@drim: po pierwsze już mówiłem, że przeszedłem risena 1 i byłem bandytą, a bandyta nie może korzystać z kryształków, a magię, to tylko może ze zwojów. A po drugie nie orkowie, chyba ci się powaliło z gothicem, a jaszczuroludzie
@AkapowyJozin: walić magię, zwoje i kryształki. Albo jesteś bandytą albo nie masz honoru ( ͡° ͜ʖ ͡°). A z tymi jaszczurami to masz rację, nie pamiętałem co tam było.