Wpis z mikrobloga

znacie to uczucie jak w klasie jest jeden wyjeb a reszta to normiki ?
u mnie bylo na odwrot pelno piwniczakow i ja dynamiczny

przez studia i technikum same wyjeby (meskie tehcnikum i studia jak cos - 0 cip)
dzwonilem pisalem wychodzilem z inicjatywa zeby isc gdizes cos zrobic gowno

mieszkali na wsiach plakali ze nic nie mozna zrobic
grali 150h w tyg w lola czy cs go

uwazaja ze ich zycie jes spoko i sa zamkniecie na wszystko
chcialem ich zeminiac na sile ale poddalem sie w polowie tehcnikum a pozniej w polowie studiow bo wiedzialem ze to nic nie zmieni - oraz czemu mam zeminiac kogos i czmeu w moj ideal?
ludzie ze studiow to samo... mieszkali daleko i wracali na weeknd bo matka da jesc

jak sie udalo mi ich wycaignac gdzies to szli obrazeni czy znudzeni
tak mi #!$%@? najlepsze lata zycia - teraz zostlaem sam i nie wiem co robic gdzie szzukac ludzi

inni rozdziewiclai malolatki ew na studiach ruchali ile wlezie imprezy czy cos a u mnie lipa totalna
inni mieli ekipe poznawali ludzi cokolwiek a u mnie nic... serio nie wierzylem ze mozna miec takiego pecha
tak jak mialme nadzieje w szkole srenidej ze na studiach bedzie spoko tak teraz wiem ze w pracy juz bedize lipa bo sami faceci i to stare dziady bo inzynier here

dzisiaj widze ze maja gowno prace sa grubi zero ruchu miezkaja ze satyrmi i ogolnie przegrali w wyscigu o cipe nikt z nich nic nie ma
chodza dalej ubrani w te same ciuchy nie zmieniaja nic w zyciu uwazaja ze jest spoko...
panny jak nie bylo tak nie ma a ich zycie dalej jest takie ze DOBRZE ZE NIE CPAJA HEHE

tak z typa co dbal o siebie i wgl lizal wrecz innym dupe zeby cos zrobic byl dynamiczny #!$%@? sb najlepsze lata
musailem z sb wyrzucic to sory

#przegryw #tinder #badoo #zalesie #niebieskipasek #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski ##gownowpis #studia
Pobierz elozapiekanka - znacie to uczucie jak w klasie jest jeden wyjeb a reszta to normiki ?...
źródło: comment_159905678646A2k77liNvdDEAHTE73gx.jpg
  • 17
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@elozapiekanka: też miałem takich na studiach. Piątek po ostatnich zajęciach rodzice po takiego jednego przyjeżdżali. Nie było opcji żeby został chociaż na jeden weekend w akademiku. A ile to gadania o studenckim życiu, imprezach, itd. a każda popijawa kończyła się dla niego po dwóch Desperadosach. A 99% czasu w akademiku spędzał na graniu w jakieś gówna.
@elozapiekanka: czyli jesteś #!$%@? nie dynamiczny xD Wmawiasz sobie że jesteś lepszy od innych, tylko że jakbyś rzeczywiście taki był to byś najpierw dołączył do grupy dynamicznych w szkole średniej a potem znalazł takich na uczelni. Każdy choćby z minimalnym skillem potrafiłby się odnaleźć w grupie i nie wychodzić na creepa, no ale najwidoczniej jedyne co potrafisz to płakać nad swoim losem i okłamywać samego siebie
@elozapiekanka @Dorianek ma racje nie ma to jak obwinac ludzi z roku o to ze przestales byc dynamiczny bo goscie nie chodzili z Toba na imprezy. Jakbys byl dynamiczny to w jeden weekend ogarnalbys duzo znajomych z balentow, akademika itp/ Moze wina lezy w Tobie a nie w innych. Jeszcze to samouwielbienie w Twoim poscie..