Wpis z mikrobloga

Naszła mnie ostatnio chcica na konsolę, powrót po 8 latach rozłąki z własnym sprzętem (PS3). Grałem tylko okazjonalnie 2-3 razy w roku u znajomych i nie śledziłem kompletnie rozwoju tego rynku. Z racji premiery PS5 kupiłbym PS4 PRO lub XBOX ONE X, cena powinny trochę spaść po premierze piątki. Tytułów więcej oferuje PS a jeśli chodzi o graczy to naprawdę jest taka bieda w przypadku XBOX jak się mówi?

#ps4 #ps5 #xbox #xboxone #xboxonex
  • 25
@Florentino: 110milionow vs 50 milionow no roznica kolosalna, biedy na serwerach xboxa nie ma, ale kazdy np fifke woli pewnie na pleju ogrywac bo wiecej ludzi wiekszy rynek itd
@Florentino: jeśli jesteś casualem, który będzie grał okazjonalnie to bardziej opłaci Ci się kupić plejkę (exclusivy i dodatkowo ograsz większość gier multiplatformowych). W xboxie fajny jest abonament xbox game pass, ale nie opłaca się go opłacać, jeśli będziesz mało grał (bo gry z tego abonamentu mogą zniknąć w którymś momencie) ;)
@Florentino ja kupiłem Xboxa one x w czerwcu i no chwale sobie. Super mi się gra. Tak wiem że nie ma exow no ale coś za coś . No a game pass jest potężny. Nie da się przejść wszystkich gier xD Wiem że większość jest na PC ale czy kupisz pc na którym uruchomisz rdr 2 albo inne gry za 1000 zł około ? No nie.

Jak zacząłem grać na konsoli to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@camos:

A według Ciebie pad od Ps4 jest lepiej wykonany niż ten od Xboxa?

Ja rozumiem, że każdy ostro zachwala to co ma, mam ziomka co wychwala swojego pada za 40zł, ale bez przesady, są granice ( ͡º ͜ʖ͡º)

Wygoda to oczywiście kwestia subiektywna, ale dokładnie tak samo można obalić argument o lepszych exach na Playstation, prawda? ( ͡º ͜ʖ͡º)