Wpis z mikrobloga

Zaznaczę że jestem około 8/10. Właśnie śmigałem na omegle i nagle jakaś laska co ma jakość kamery że widać cokolwiek, od razu zaczęła krzyczeć wait wait let me guess ur country, powiedziała potem że Polacy to pierogi i tyle ale co najważniejsze to skandynawka-amerykanka, jej rysy twarzy były 10/10 i ogółem była tak super miła i pytająca o wszystko, od razu rzuciła fejsem i mówi że po szkole sobie pogadamy. Normalnie pisze jak facet z facetem czyli jak człowiek z człowiekiem a nie jak z workiem. Od razu jak przeszliśmy na fejsa zaprosiła koleżanke i ta też że wow słodziak taki "slavic" że ciężko pracujemy, że ona tam kogoś z Polski znała to też jakis informatyk, że w USA to większość takich fuckboyów bez serca a ja tylko xD ale nie dałem poznać że nasze dziewczyny to żart i grzech judasza. Zawsze myślałem że p0lki nie są aż tak złe bo jednak trochę zabaw z nimi miałem ale no widać że takie skandynawki to dużo bardziej fajne, po prostu promieniują i wspierają a to co u nas to serio xD

obserwuj #zycieoskara po więcej zimnokrajowych kobiet, albo niemek one też podobno kozak są

#p0lka #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #przegryw #redpill #blackpill #mgtow #stulejacontent #cuckold #bekazpodludzi #zycieoskara
  • 8