Wpis z mikrobloga

Czy jest tutaj osoba która mogłaby mi powiedzieć czy te wyniki są dobre bądź złe?
Oraz mam pytanie odnośnie tego na dole
Kobieta 15,6 i mężczyzna 34,2 co to znaczy?
Jestem głupi chyba bo nie wiem czy zdrowy jestem jeszcze jakoś i czy może kobietę chcą ze mnie zrobić o co chodzi?

#szpital #specjalista #lekarz #badania #polska #wykop #pomocy #przegryw
Pobierz urzedniczatv - Czy jest tutaj osoba która mogłaby mi powiedzieć czy te wyniki są dobr...
źródło: comment_1599035004fSlUGQzurwkymNIRmor8Pc.jpg
  • 12
@88x88: Okej rozumiem dzięki a patrząc na powyższe wyniki potrafisz stwierdzisz czy wszystko w normie? Ja wychodząc nawet nie powiedziałem dowidzenia tak mnie wykończyli psychicznie nie wspominając o olewaniu mnie przez kilka godzin.
@urzedniczatv: czekaj ja miałem biologię rozszerzoną w licbazie. No więc tak - z tym morfologia c53 kompletnie się nie znam, a dalej to tak - poziom soli, glukozy, kreatyniny, troponiny, CRP - w porządku. Zawyżony poziom krwinek białych może sugerować stan zapalny w organizmie. Hematokryt oraz inne stałe wartości krwi w porządku. Troponiny to białka wchodzące w skład serca - idealnie ich stężenie we krwi powinno być 0%, ale nowoczesne metody
@urzedniczatv: masz 0,6 pg/ml, to jest ilość śladowa. "pg" to skrót od pikogram, czyli 10^-12 grama, czyli 0,000000000001 g. Ta ilość pochodzi zapewne od naturalnego procesu wymiany komórek w organizmie. Średnio co 5 lat twój organizm składa się z zupełnie innych komórek niż poprzednio.