Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@moze_nie: no zależy do czego porównujesz. Jak jakiegoś Zeptera czy Philipiaka to może tak, ale znajdź komplet emaliowanych żeliwnych jak La Crueset za 1500 zł ;)

Tak czy inaczej za garnek ze staki warto zapłacić maks kilkaset złotych za sztukę
  • Odpowiedz
@Poczuj_Rurznice: Miałem okazje przez krótki czas pracować m w call center gdzie zapraszaliśmy na pokazy. Widziałem próbne prezentacje gdzie oszuści uczyli się jak wciskać ten szajs. Co najważniejsze wiedziałem z jaką przebitką to sprzedawali. Potrafił kupić masażery do stop za 100 zł i po wioskach sprzedawać za 1100. Wątpię żeby ktoś wcisnąłby mi garnki za 5k lub inny szajs.
  • Odpowiedz
@geuze: emaliowane też dałoby radę, wystarczy, że zamiast francuskiej markę Le Creuset będziesz szukał niemieckich.

nieemaliowane mają dużo wad.

@geuze: możesz mi wyjaśnić, albo podesłać jakiś artykuł na ten temat?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@prezydent88: po pierwsze rdzewieją i trzeba je regularnie olejować, a po drugie nie można w nich przechowywać żywności. Wiem, bo mam dwie żeliwne patelnie ;) No i jest szansa, że możesz się przytruć żelazem, ale dosyć mała. A do mycia się nie powinno używać płynu, samą wodą.

W sumie jak tak patrzę to ciężko mi znaleźć sensowny zestaw garnków za więcej niż 2500zł xD

Najtańsze emaliowane naczynia żeliwne wysokiej jakości
geuze - @prezydent88: po pierwsze rdzewieją i trzeba je regularnie olejować, a po dru...

źródło: comment_1599038083EwLUpJYPkaYYCGfUDcVUSJ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz