Wpis z mikrobloga

Jaki telefon warto kupić teraz dzieciakowi tak do 400 zł?
Myślałem o Redmi 7A, Huawei Y5p. Potem znalazłem jeszcze Motorolę e6, która też wygląda nieźle. Na każdej stronie polecają co innego i się zastanawiam czy nie ma większej różnicy czy każdemu pasuje co innego
Z wymagań: 32 GB pamięci, ekran nie większy niż 5,5 cala, dostęp do Google Play i z przeznaczeniem głównie do grania. Fajnie byłoby gdyby miał w miarę świeży system i raczej z polskiej dystrybucji.
#android #smartfon #pytanie #dzieci #telefony #xiaomi #motorola #huawei

Telefon do 400 zł

  • Redmi 7A 28.0% (7)
  • Huawei Y5p 4.0% (1)
  • Motorola Moto e6 36.0% (9)
  • coś innego 32.0% (8)

Oddanych głosów: 25

  • 18
@Polanin: Z tego co pamiętam to Motka ma 4/64 i to ona będzie najrozsądniejszym wyborem. Redmi 7a jest totalnie budżetową kupą, huawei nie ma usług google. Ewentualnie to co mogę polecić to dorzucić troszkę do czegoś z półki wyżej - naprawdę zrobi Ci to różnicę. Taki Redmi 9 4/64 będzie miał już wszystko czego w życiu potrzeba od budżetowego smartfonu.
MZ23 - @Polanin: Z tego co pamiętam to Motka ma 4/64 i to ona będzie najrozsądniejszy...
@srodaczwartek: Dzięki, zapomniałem dopisać, że tego nie byłem pewien.
@k3lt: przemyślę tego Sharpa, ale jak pisałem wolałbym z polskiej dystrybucji.

co pamiętam to Motka ma 4/64

@MZ23: Niby ma, ale to już 550 zł, a redmi 9 ma za duży ekran.
@Polanin: A sorry, umknęło mi, że szukasz kompaktowego urządzenia. Nie myślałeś o jakimś starym iPhonie? Takiego 6S 32 lub 64 kupisz za te 400, a mimo tego, że ma swoje lata to nadal będzie responsywniejszy niż 7A. Podsyłam filmik.
MZ23 - @Polanin: A sorry, umknęło mi, że szukasz kompaktowego urządzenia. Nie myślałe...
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@k3lt: sorry za zawracanie dupy, ale widziałeś cenę Galaxy M51? Praktycznie kopia A71, ale z baterią 7000 mAh w cenie 1499 zł w X-Kom. W Euro puścili go za 1699 zł zaś w Neonecie był za 1899 zł. Kurła, akurat gdy kupiłem A71 za 1499 zł. Trzeba będzie pobawić się nim z tydzień, odesłać i zainteresować się M51. ( ͡º ͜ʖ͡º) No i jeszcze jedna różnica
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@k3lt: tak jakoś wyszło. xD Było kilka testów, ale finalnie wracałem do A30s. Realme 6 oddałem z powodu moralniaka po zakupie, P40 Lite był wzięty do przetestowania HMS, Mi Note 10 Lite poleciał out za soft. Mam jeszcze Realme C3 kupionego za 299 zł z ciekawości. Więcej grzechów nie pamiętam. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak na dzień dobry w A71 wpadła spora aktualizacja.
s.....k - @k3lt: tak jakoś wyszło. xD Było kilka testów, ale finalnie wracałem do A30...

źródło: comment_1599494805RW5yQvtv9plwYU3H4kudG1.jpg

Pobierz