Wpis z mikrobloga

Załoga!

Mam już dosyć gumtree!! Albo jestem zbyt wymagający albo ludzie liczą sobie jakieś chore pieniądze za te pokoje do wynajmu w standardzie studenckim... Odległość 30 minut od centrum, błagam... tyle czasu do zmarnowania w ztmie to nawet emeryci nie mają!

Już Was wcześniej pytałem ale może mój przyszły współlokator/ka akurat lajfił i nie zobaczył/a, szukam pokoju blisko Kaponiery!!

#poznan #gorzkiezale
  • 12
@ludzik: za te które widziałem, stanowczo za dużo, ja jestem w stanie zapłacić z 600-700zł za pokój ~15m.kw., umeblowany przynajmniej w łóżko/jakąś komodę/ biurko/ krzesło, w odległości do 15-20 minut od centrum

@matiusmm: w Łodzi też mamy MPK! 30 minut komunikacją, mówię o tym osiedlu gdzie jedzie się pestką, przecież trzeba jeszcze do niej dojść, a później do celu z przystanku na którym się wysiadło...
@jesper: O panie, będzie ciężko, jednoosobowego teraz wszyscy szukają... Ja szukałem 2 ludzi na jeden pokój i znalazłem w jeden dzień, straszny popyt jest w ogóle na pokoje i mieszkania teraz
@jesper: odp: jesteś zbyt wymagający. O tej porze szukać taniego pokoju (jeszcze jednoosobowego) blisko Kaponiery... no może byc ciężko. Ale jesli naprawdę Ci zalezy to receptą jest jedynie:

a) siedzieć cały dzień na gumtree i dzwonić MOMENTALNIE od ukazania się ogłoszenia (z doświadczenia wiem że często oferty znikają nawet po 2-4 godzinach od dodania, kiedy zadzwoni już z 50 osób i umowi się na obejrzenie - i tak wiadomo że z