Wpis z mikrobloga

@fallout444: to jak zarządzana jest Łódź przez zdanowską od kilku lat i to jakie ma poparcie wśród mieszkańców to jest tak totalna abstrakcja... tym się powinien zająć jakiś psychiatra i napisać pracę doktorską nt. syndromu sztokholmskiego, bo to jest po prostu niepojęte... xDDDD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@blunch: @lasic00: @Chehu: nie żeby coś ale w podobnych inwestycjach prawie zawsze dachy ciekną XD Kilka ogromnych budynków w Łodzi ma moja firma, obiekty w cenach zbliżonych do tego dworca i wszędzie gurwa ciekną dachy. Po wczorajszej ulewie w fabryce w której jestem kilkanaście przecieków. Bez różnicy prywatne czy publiczne. I co z czymś takim zrobić można? Zrobią coś sami to gwarancję stracą, a wykonawcy mają #!$%@? na to
@vind: ale czemu ciekna, co tam jest nie tak? Centrum monitoringu nad kasami to zrobili sobie jak Elon w SpaceX a kluczowa funkcjonalnosc dworca czyli DACH NAD GLOWA DLA PODROZNYCH robia na odwal? XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Chehu: nie wiem co tam jest nie tak, nie zarządzam tym obiektem żeby mieć takie informacje. Patrząc jednak na to ile jest okien oraz na złożoność obiektu wykonywanego przez dziesiątki jak nie setki podwykonawców wcale nie dziwią mnie takie rzeczy. Dach też jest mocno zabudowany, rozległy, dodatkowo nie jest płaski więc samo określenie miejsc (albo miejsca, bo równie dobrze przyczyna może być jedna w tym co na zdjęciu) przecieku jest bardzo
@vind: nie wiem ilu jest podwykonawców i kto odpowiada za projekt. Skoro podnosisz głos, że znasz podobne budynki to pytam, bo sugerujesz analogiczne rozwiązania. Nie wiem czego to jest kwestia w Łodzi więc pytam.

Monitoring podniosłem po to, że na etapie projektowania już takie rzeczy ustalasz i być może tu się hajs rozpłynął nie na to co trzeba, bo łatwiej zwiekszyć koszty faktur. Sam brałem udział przy jednym projekcie stadionu, w