Wpis z mikrobloga

@czlowiekzzksiezyca: łat? przecież chłopaki nic złego nie robią, tj. nie publikują wizerunku żadnej z nich, nie napastują, nie molestują, po prostu robią zdjęcie przypadkowej dziewczynie i wrzucają to sobie na neta. Co one myślą, że to się wcześniej nie działo? :D jest to trochę creepy, ale kurde, jak facet idzie drogą i widzi taką laskę, a potem idzie sobie do domu zwalić pamięciówę, to jakby te laski się o tym dowiedziały,
@czlowiekzzksiezyca: chłopie, takie rzeczy to były, są i będą się działy. Nikt nikogo danych ani wizerunku nie wrzuca, żeby każdy mógł taką osobę rozpoznać. Ja nie wiem co to w ogóle za zdziwienie. Ludzie mają różne dziwne fetysze i się głośno mówi, żeby nie prowokować, żeby nie łazić tam i tam, żeby nie ubierać się jak dziwka, albo zbyt wyzywająco, żeby nie udostępniać zdjęć swoich bombelków. A potem jest wielkie zdziwienie,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@spacja_enter: chłopie, ale kawałek dupy to już jest wizerunek, w takim razie nie życzę Ci byś musiał oglądać jak banda pajaców masturbuje się do zdjęcia dupy twojej dziewczyny jeśli ją masz, a jeśli nie to być może przyszłej, chociaż pisałeś coś o dzieciakach to mam nadzieję że córka będzie chodzić po mieście w burce, a syn będzie kontrolował swoje popędy :)
tylko ze na tagach nsfw są rozpowszechniane zdjęcia ze źródła,
@czlowiekzzksiezyca #!$%@? głupoty xD to czy ktoś się masturbuje do moich zdjęć, czy mojej żony, to mam to w piździe. To ta osoba powinna czuć, ze robi coś nie tak. Jakbym miał córkę, to nie chodziłaby z dupą na wierzchu, bo wyjaśniłbym jej, że nie każdy chce to oglądać i s ludzie, którzy mogliby sobie za dużo pomyśleć. Rozumiem tolerancję, każdy ubiera się jak chce, niektórzy lubią mieć dziarę na mordzie, inni
@spacja_enter: ty byłeś na tym tagu w ogóle czy w płacie czołowym coś tam nie styka? Wejdź na ten tag może najpierw i powiedz mi ile tam jest tych dup na wierzchu, może 1/3 xD no ale o jezu, jakaś dziewczyna ubrała długie spodnie!!!!! dżinsy!!!!!! #!$%@? mi stoii jezu wrzuce chlopakom na wykop, ale bedziemy konia razem walic !!!!!!!!!