Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 431
@Mega_Smieszek: miesiąc temu u mnie w okolicy w ciągu 15 minut burzy spalone sprzęty rtv, AGD, automatyka w bramach itp. w kilku domach, nowe budownictwo więc komplet zabezpieczeń, pioruny trafiły w dwa budynki i słup energetyczny. Tego mema wrzuca i plusuje chyba rzeczywiście podstawówka, obrażona że trzeba wyłączyć fortnajt.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@SweetDreams: potwierdzam miesiąc temu i sąsiadki piorun w drzewo strzelił a razem z tym mój tv na poza prądem polecam jeszcze wejście antenowe wypiąć też się smialwmni nie wyłączyłem anteraz nie mam tv ale nie żałuję nic ciekawego tam nie było jedynie nie mam na czym teraz na plejce pograć
@jjarik: parę lat temu odłączyłem w domu cały sprzęt oprócz lodówki i głośników od komputera.
Po burzy trzeba było czekać do następnego dnia na pogotowie energetyczne. Po podłączeniu zasilania lodówka i ...komputer, do którego były podłączone głośniki nie wstały.
@SweetDreams: Zawsze mnie to #!$%@?ło. Podejrzewam, że to działało na tej zasadzie, że nigdy by się nic nie stało ale jeden raz by coś jebło i by mieli wymówkę do końca życia xD


@Mega_Smieszek: W mój blok uderzył piorun. Jeden z wielu na osiedlu, 4 piętra. Popaliło podłączone sprzęty elektryczne we wszystkich mieszkaniach + switch sieci osiedlowej LAN, co więcej po LANie poleciało spalić switch w bloku obok + kompy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@SweetDreams: ogólnie piorun to #!$%@? akcja bo #!$%@? też zasilacz do sound bara a plejak i stacja pogodowa ok bez uszczerbku a na tej samejnlistwie malonyego sąsiadce #!$%@? pompę w piecu nie jakieś scalaki tylko pompę i weź tu bądź #!$%@? normalny