Wpis z mikrobloga

Panowie mam zamiar zrobić lekka modernizacje planu treningowego i potrzebuje oceny fachowca. Obecnie robię 3x w tygodniu fbw ale chciałbym bardziej skoncentrować się na nogach i dołożyć jeszcze jeden dzień tylko i wyłącznie na ta partie. Wyglądało by to mniej więcej w ten sposób

Wtorek Fbw bez nog
Czwartek fbw rozpoczęte przysiadami
Sobota fbw bez nog
Niedziela same nogi

#mirkokoksy #silownia
  • 15
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@niekompalityca: jak można podpowiedzieć cokolwiek jak ty nie napisałeś zupełnie nic na czym można odpowiedź oprzeć. Odpowiadam: dobry albo zły pomysł.

Robiłeś 3x fbw czyli 3x góra, 3x dół ciała

Teraz chcesz robić góra, fbw, góra, dół.

Będziesz trenował górę 3x w tygodniu, dół 2x.

Możesz w ten sposób jednocześnie bardziej skoncentrować się na nogach lub mniej, samo ułożenie dni nie musi mieć tutaj znaczenia.

@Gopholl: a może zwyczajnie śmieszne
  • Odpowiedz
@Gopholl: tzn No ja rozumiem ze mogłem po prostu napisać trening góry zamiast fbw bo rzeczywiście fbw bez nog to taki oksymoron i brzmi komicznie ale jak już kręcimy bekę to przy okazji można coś pomoc.

@kRpt: jakoś tak nie mogę się przestawić na cokolwiek innego niż to co robię obecnie bo 5x5 stronglift idealnie mi wchodzi ale niestety człowiek był młody i głupi robil splity olewał nogi co poskutkowało
  • Odpowiedz
@biamiVajs: No niby tak ale nie do końca, do tej pory wyglądało to w ten sposób ze robiłem w tygodniu 2x przysiady i 1x wykroki a teraz robiłbym te przysiady w czwartek + w niedziele przysiady, wykroki i kilka innych ćwiczeń na dolna partie wiec finalnie objętość była by większa.
  • Odpowiedz
@biamiVajs: Staryyy, mi to chodziło bardziej o to, ze to nazewnictwo. Dla mnie było zrozumiałe xo autor ma na myśli. Dla mnie problemem większym jest nazywanie ćwiczeń w języku angielskim i nie łapie tego stylu. Góra - UBW xD dół DBW.
  • Odpowiedz
@Gopholl: dlatego w j.ang., że np gdy chcesz wyszukać sobie jakieś ćwiczenie to wpisując je po angielsku dostaniesz lepsze filmy/materiały na dany temat
  • Odpowiedz