Wpis z mikrobloga

Wielka opuszczona pływalnia w nieczynnym ośrodku wypoczynkowym w Bieszczadach. Pełna fotorelacja tradycyjnie na moim blogu Tutaj.
Już dawno nie odwiedziłem tak dobrze zachowanego, nieczynnego obiektu. Jadąc tam nie do końca wiedziałem, czy dobrze zlokalizowałem jego położenie przed wyjazdem. Gdzieś w necie rzucił mi się film z tego ośrodka i postanowiłem do niego dotrzeć. No i się udało :).
Kiedyś był dobrze prosperującym ośrodkiem wypoczynkowym w Bieszczadach. Na tą chwilę od kilku lat jest zamknięty i popada w ruinę. W ośrodku znajdowała się między innymi, sauna, kawiarnia, bilard, sala konferencyjna, sala gimnastyczna, blisko 200 miejsc noclegowych i ogromny kryty basen. Na terenie stoi też kilka, w tym momencie mocno zarośniętych domków, które kiedyś można było wynająć. Wspomniane domki były zamknięte tak jak i niektóre pomieszczenia w ośrodku. Sfotografowałem tylko te, do których udało się swobodnie wejść.

Zapraszam do obserwowania mojego tagu #szaryburekfoto pod którym wrzucam zdjęcia z miejsc opuszczonych.
Mój Fanpage / Instagram
#fotografia #opuszczone #historia #bieszczady #opuszczonemiejsca #urbex #urbanexploration
nightmeen - Wielka opuszczona pływalnia w nieczynnym ośrodku wypoczynkowym w Bieszcza...

źródło: comment_15987283230BhC7oK8c5SIJOv3Pavt1G.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@nightmeen: zaraz Ci napiszą że to nie urbex tylko włam który powinien zostać zgłoszony na policję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A przynajmniej tak było jak ja to miejsce tu wstawiłem
  • Odpowiedz
@nightmeen: Czemu to jeszcze nie jest sprzedane w tak dobrym stanie? Czekają, aż się rozpadnie?
To miejsce wygląda świetnie, ma ogromny potencjał na ośrodek ****.
Kto jest właścicielem?
  • Odpowiedz
@nightmeen: Trochę z tego typu obiektami miałem do czynienia i wydaje mi się, że to jest coś na kształt "Nieopuszczone ale wyłączone z eksploatacji z założeniem utrzymania stanu" - zachowana elektryka świadczy, że ktoś tym zarządza i opłaca rachunki za prąd. W przeciwnym wypadku, odłączono by prąd, wywieziono co lepsze w inne miejsca, a budynek zamknięto w cholerę. W takim klimacie, raz dwa pojawiłaby się pleśń, a dach zacząłby
  • Odpowiedz
@nightmeen: Ośrodek wypoczynkowy dla ludzi z partii za czasów PRL. Nie jestem na 100% pewien ale moim zdaniem to jest państwowe. Jedni jeździli do arłamowa a inni tutaj.
  • Odpowiedz