Stracili dobytek życia i jeszcze ich okradają. Złodzieje biorą wszystko

Nie tylko części samochodowe, ale nawet sklepy spożywcze okradają szabrownicy, którzy coraz częściej widziani są na terenach, które dotknęła powódź. Z informacji przekazanych przez służby wynika, że łupy mają wartość nawet kilkunastu tys. zł.

- #
- #
- #
- 80
- Odpowiedz







Komentarze (80)
najlepsze
https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/wroclaw/tryb-przyspieszony-na-terenach-powodziowych-ma-odstraszac-szabrownikow/exl1v6s
Dać im po 200 zł mandatu. Co ja mówię 200. Po 500 zł mandatu!
To ich nauczy!
Ludzie stracili dorobek całego życia, zalane domy, nie mają gdzie mieszkać, a te huncwoty (bo przecież nie można obrazić) jeszcze ich okradają z tego co zostało...
To już nie czas na groźne miny i pouczenia, tutaj z 500 zł mandatu musi być.
Wiem, jestem bezduszny.
branzolety na nogi i niech lądują worki z piaskiem.