Wpis z mikrobloga

I jeżeli bóg w którego wierzą istnieje, to wszyscy biorący udział w nagonce na środowiska homoseksualne, będą smażyć się w piekle. :)


@Neubert: Ten sam Bóg który jest autorem tego?

Thou shalt not lie with mankind, as with womankind; it is abomination
  • Odpowiedz
@Volki: Wiesz, kiedy ktoś promuje wolność jednostki, żeby ludzie się o----------i od czyjegoś życia, a inni wjeżdżają w kogoś (furgonetki takie jeżdżące po mieście, podobno geje to pedofile, nie wiem o co chodzi xd), to nic dziwnego, że komuś się to nie spodoba.
Rozumiem, że problemem jest powiedzenie "nie zesraj się". Normalnie literalnie mowa nienawiści XD
  • Odpowiedz
@PanEdzio: Nic, bo to są centrowe poglądy, do tego uznawane za najbardziej efektywne w zarządzaniu państwem (stąd wyciągnięcie ze skrajnego ubóstwa Finlandii do miana potęgi w niecałe 100 lat). Ale na wykopie wszystko co nie jest Korwinem, to jest skrajną lewicą ¯\_(ツ)_/¯

Ale fakt faktem rzeczywiście Maciej Konieczny za młodu był nacjonalistą i wyewoluował do centrolewicy, więc ta ewolucja poglądów spora.
  • Odpowiedz
@Neubert: znam go, wiedziałem od kilku lat że ma partnera. Był dość wysoko w tym ruchu narodowców. Cieszę się, że w końcu otwarcie o tym powiedział. W takich prawicowych ruchach jest więcej kryptogejów niż wam się wydaje.
  • Odpowiedz
  • 0
@kasztanowcowiaczek Furgonetki jeździły legalnie! Ale nawet jeśli byłyby nielegalne, to to g---o ma znaczenie.

Idąc twoją logiką, popierasz ataki na lewicowe środowiska, skoro innych nazywają homofobami, faszystami, atakują innych itp.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Neubert


Bo miłość zwycięża

Jak wyzywasz i opluwasz innych.

@Volki: przecież psychoprawice i psycholewice j---ć prądem. Z tym, że w Polsce psycholewica nie istnieje, a psychoprawica jeszcze jak
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
w Polsce psycholewica nie istnieje

PiS, PO, lewica - jak nie istnieje? xD

@Volki: PiS to psycholewica jedynie w kwestiach gospodarki, a to i tak tylko wybiórczo. A PO to centrum lekko w lewo gospodarczo i światopoglądowo. Czyli nie, nie pasuje.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Neubert: najgorzej jest przechodzić że skrajności w skrajność. Moim zdaniem ludzie którzy tak lawirują nie są stabilni emocjonalnie. Ale to niestety polityka i tak normalni ludzie nie odnajdą się.
  • Odpowiedz
  • 1
@Bomfastic

PiS to psycholewica jedynie w kwestiach gospodarki, a to i tak tylko wybiórczo.

Bzdury powielasz.

PiS utrzymuje status quo rządów SLD, bo jak sami politycy mówią są partią przywiązaną do
Volki - @Bomfastic 
PiS to psycholewica jedynie w kwestiach gospodarki, a to i tak ty...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Volki:

bo jak sami politycy mówią są partią przywiązaną do socjaldemokracji.


Mogą nawet mówić, że są przywiązani do wolności, tak jak inna partia. Natomiast liczy się to co robią, tak samo jak inna
  • Odpowiedz
@Neubert: #coolstory Mam podobnie. Zawsze przez swoich lewicowych znajomych (nie mamy na tyle skrajnych poglądów by się nie kumplować) byłem uważany za gościa anty-LGBT i to mocno ale, k---a, przy tym co się teraz dzieję to ja stawiam kropkę i grubą kreskę. Można mieć różne poglądy, można dyskutować, rozumiem nawet walkę o "indoktrynację dzieci" czy coś ale nikt nie ma prawa lać drugiej osoby za to, że kocha
  • Odpowiedz
  • 0
@Bomfastic

Mogą nawet mówić, że są przywiązani do wolności, tak jak inna partia. Natomiast liczy się to co robią, tak samo jak inna partia

Dokładnie. Robią dokładnie to co SLD w sprawie skrajnej ideologii lgbt, czyli nic xD

SLD to dla Ciebie psycholewica? No to tutaj wątek można skończyć
  • Odpowiedz