Wpis z mikrobloga

Lewactwo, prawactwo - nie zesrajcie się! Bliżej mi do prawej strony, ale jak widzę te wojenki fanatyków obu poglądów to się nóż w kieszeni otwiera. Każda skrajność jest niebezpieczna, niezależnie od strony.
  • Odpowiedz
  • 1
@kasztanowcowiaczek

Tutaj jest już apostrofa, ten, kto identyfikuje się jako "psychoprawica", sam się obraża.

Czyli jak ktoś nazywa np. lgbt pedofilami, zboczeńcami, dewiantami, gwałcicielami dzieci etc., to wg ciebie to ten, kto się czuje obrażony, obraża się samemu? xD xD

Czyli mogę nazwać cię pedałem, a jeśli uznasz, że mam ciebie na myśli, to znaczy, że sam się obrażasz? xD xD
  • Odpowiedz
@Volki:

Czyli jak ktoś nazywa np. lgbt pedofilami, zboczeńcami, dewiantami, gwałcicielami dzieci etc., to wg ciebie to ten, kto się czuje obrażony, obraża się samemu? xD xD

Co k---a? Nie, bo odnosisz się do wyznaczonej grupy ludzi i nazywasz ich obraźliwie. Tutaj napis odnosi się do samej psychoprawicy, więc jeśli ktoś się z nią identyfikuje, to jego problem.
"Nie zesraj się psychoprawico" można porównać do "Nie zesrajcie się
  • Odpowiedz
  • 0
@kasztanowcowiaczek

Co k---a? Nie, bo odnosisz się do wyznaczonej grupy ludzi i nazywasz ich obraźliwie

Przecież to jest to samo w przypadku prawicy, dzbanie xD

"Nie zesraj się psychoprawico" można porównać do "Nie zesrajcie się
  • Odpowiedz
@Neubert: Organizatorom tego typu marszów przyświecają inne cele niż miłość, równość czy z drugiej strony miłość i szacunek do państwa i narodu
  • Odpowiedz