Wpis z mikrobloga

Prawda jest taka, że gdyby było wszystko w porządku to geje chodziliby ze sobą po ulicy za rękę, tak jak się to dzieje na zachodzie i w krajach uważanych za tolerancyjne. Strach tak dużej grupy ludzi nie pojawia się z nikąd, łatwo powiedzieć, że oni wszyscy się mylą i tak naprawdę to mogą czuć się bezpieczni.


@EvilToy: bardzo przepraszam, ale prawda jest taka że urojenia psycholewicy na temat jakiegoś rzekomego faszyzmu/nazizmu
@EvilToy: co jestem w centrum (mieszkam w krk) to widzę jakies dziewczyny idące za rękę i nie zauważyłem żeby ktokolwiek miał z tym problem. Jeśli ktoś ma charakter że lubi sie dojebywać do ludzi to taki już jest i nie zmieni tego żadna edukacja. Wiem, że w dzisieszych czasach mamy dużo ludzi robionych miekkim ch. ale chce przypomnieć, że dalej w niektórych miejscach można dostać w zęby za samo spojrzenie. Więc
@EvilToy: czy tylko mnie tak bardzo to nie obchodzi kto z kim chodzi za rękę po ulicy i nigdy w życiu bym nie wpadł na to, żeby takich ludzi klepać >.< ... jestem załamany, dobrze, że mnie z żoną nie klepali jak byliśmy rok temu w San Francisco i były wielkie parady LGBT+...
@robert-maslowski: To może miałeś inaczej niż w moim liceum. Może nie widziałeś co się dzieje dookoła albo sam byłeś bully. Ale przemoc do inności była na długo zanim pierwszy marsz równości po Warszawie przeszedł.
@robert-maslowski: Wystarczająco dużo, że jesteśmy na szczycie unijnej tabelki - to jest chyba oczywista odpowiedź. Łatwo się możesz domyślić, że nie znaleźliśmy się tam przez przypadek. Miejsce cywilizowanych krajów to również nie przypadek. Wszyscy to widzą, nawet prawackie FOX. Prawica na zachodzie skończyła uganiać się za czarownicami, zakazywać kobietom głosować i brać udział w maratonach oraz tępić gejów już jakiś czas temu.
Prawica na zachodzie skończyła uganiać się za czarownicami, zakazywać kobietom głosować i brać udział w maratonach oraz tępić gejów już jakiś czas temu.


@deeprest: o czym ty piszesz? Jakie czarownice, jaki brak prawa kobiet do głosowania, jakie znowu maratony i o jakim tępieniu gejów ty piszesz?
@dzangyl: Nie wiem czy pytasz retorycznie, czy masz braki i chcesz bym Ci powiadał jak ludzie w niedalekiej historii szukali sobie wszędzie dookoła wrogich ideologii i zagrożeń w postaci czarów, masonerii, żydów czy równych praw kobiet. W Polsce wspólna akcja pisu i kościoła to jest kolejna wersja wojny z czarami - coś czego się na zachodzie już nie robi. Nakręcają zbiorowa histerie i nienawiść wśród prostego ludu na LGBT. Czemu w
W Polsce wspólna akcja pisu i kościoła to jest kolejna wersja wojny z czarami - coś czego się na zachodzie już nie robi. Nakręcają zbiorowa histerie i nienawiść wśród prostego ludu na LGBT.


@deeprest: Co ty bredzisz człowieku.
@Tarec: Nie mam żadnego problemu z tęczowymi, a za przemoc powinni karać niezależnie czy ma się dredy, loki, wygolone łby i woli kolegów. Mam pewnie przekonania, których nie wygłaszam, bo nie muszę rozumieć działań wszystkich ludzi na świecie i się z nimi zgadzać, a krzywdy tym nikomu nie robię :P