Wpis z mikrobloga

ja ogólnie nawet toleruję szkołę, mogę się pouczyć w domu od czasu do czasu. ale powiem szczerze. na własną rękę uczę się rzeczy ważniejszych niż tych, które wykładają w liceum. przede wszystkim całą naukę w szkole zniesmacza mi oraz obrzydza matematyka.
ja wiem, że dla niektórych to są banały, ale wiem też że 90% osób tak gadających nigdy nie miało większych problemów z matmą. ja mam, i praktycznie cały rok szkolny ledwo zdaję - z minimalną ilością nauki w domu, bo dlaczego ja mam marnować czas na naukę czegoś, co mi się nie przyda? do matury zdążę pewnie zapomnieć xD jestem za tym, aby można było wybierać sobie przedmioty w szkole, a nie liczyć jabłka w pierwiastku do usranego końca szkoły średniej.
#szkola #gownowpis #przegryw #niebieskiepaski
  • 2
@elixa: jezu chłopaku tak bardzo chciałbym ci wytłumaczyć piękno i uniwersalność matematyki, ale nie potrafię

w szkole jechałem na trójach z matmy i uważałem się za hUmAnIsTę, podczas gdy tak naprawdę byłem debilem

zresztą problem jest też samym nauczaniem, bo nawet taki testo lepiej wytłumaczył mi całki niż psor na uczelni