Wpis z mikrobloga

Hej! Jakiś czas temu też i tutaj pisałem o tym żeby także wejść w ten gdzie nie gdzie już złą sławą owiany biznes :) Co powiecie o takim, trochę długo opracowywanym, jednak wydaje się być jedynym słusznym dzisiaj podejściem, aby wejść jeszcze we flipy, ba! nawet związać z tym całą przyszłość i zrobić karierę inwestycyjną ... mimo tego co się dzieje na rynku, Pozdrawiam
#flipmieszkania
#natropieflipperow
haiderix700 - Hej! Jakiś czas temu też i tutaj pisałem o tym żeby także wejść w ten g...

źródło: comment_1598636294lGfpDIz1jwdrUXZeniMkwQ.jpg

Pobierz
  • 8
Żeby było jak najbardziej rzetelnie chciałem dość szczegółowo opisać :) poza tym nie musiałbym czegoś takiego wrzucać wcale po skrzynkach tylko jedno umieścić na klatce na jakiejś tablicy ogłoszeń i byłoby git ... tylko musiałbym to wieszać często bo często by zrywali ale jakby zerwali to by się przywiesiło następne, częściej ale jedno, dzięki za rady!
Spox, to jest jeszcze do ulepszenia, ale pomysł miał być przede wszystkim taki żeby to było rzetelne, z odrobiną humoru, póki co muszę jeszcze 2 flipy zrobić tak na zwyczajnie jako osoba fizyczna - bo można (ale bez jakichkolwiek młodych par czy jakichś takich cyrków czy rysuneczków - po prostu ze zwykłego ogłoszenia typu kupię), jak to się uda to pojawi się na tym rynku nowość ... ;) Na klatkach schodowych pojawi
Nie chodzi mi o zaśmiecanie klatek tylko umieszczenie tego na tablicy ogłoszeń gdzie każdy może sobie swoje przywiesić... akurat tam gdzie chcę działać w większości są miejsca na to i do tego przeznaczone